• Začněte svou kariéru

  Máte talent a ambice? Potřebujeme tě!

 Máte talent a ambice? Výtečně!

Naše kancelář a podpůrné týmy vás potřebují! Podílejte se na rozvoji globálního lídra v oblasti logistiky, který usiluje o udržitelnou budoucnost. Zapojte se do expanze společnosti FM Logistic.

Provozní nebo podpůrné funkce? Skladování, přeprava nebo co-packing? Prodej, HR, finance, právní oddělení, marketing, metody? Čeká na vás řada pozic a zajímavých příležitostí k rozvoji.

Ve společnosti FM Logistic neexistuje standardní kariérní postup. Vaše kariéra bude taková, jakou si ji zvolíte!

5 důvodů, proč s námi začít

 • Vzrušující a náročné úkoly

  Přispívejte k našemu mezinárodnímu rozvoji prostřednictvím transformace a inovací, abyste vyhověli měnícím se potřebám našich zákazníků, růstu elektronického obchodu a omnikanálové distribuci.

 • Nástupní proces na míru

  Chceme, abyste se od prvního dne cítili jako součást společnosti FM Logistic. Proto jsme rádi, že můžeme váš příchod oslavit přizpůsobeným nástupním procesem navrženým přímo pro vás.<br />

 • Přátelské a vstřícné prostředí

  Připojte se k celosvětové společnosti, která si zachovala své rodinné dědictví tím, že se stará o úspěch a pohodu svých zaměstnanců a snaží se, aby její pracovní prostředí bylo zaměřeno na posílení jejich postavení.

 • Povzbuzující vedení

  Jako součást dynamického týmu budete moci pracovat na rozsáhlých projektech zcela samostatně a zároveň využívat výhod privilegovaného kontaktu a podpory specializovaného manažera a personálního poradce

 • Vzdělávací centrum, univerzita FM

  Učení nikdy nekončí, a proto našim zaměstnancům nabízíme vlastní interní univerzitu a řadu možností kariérního růstu pro naše talenty.<br />

Naše programy pro mladé talenty

 • International

  Future Moves, náš mezinárodní program pro absolventy

  Pokud jste mladý profesionál a hledáte odrazový můstek pro svou mezinárodní kariéru, jste na správném místě! Program Future Moves vám nabízí jedinečnou příležitost pracovat po dobu 24 měsíců na vysoce náročných úkolech v mezinárodním prostředí.

 • International

  Mezinárodní program stáží (VIE)

  Je vám méně než 28 let a jste občanem členského státu Evropské unie nebo jiné země Evropského hospodářského prostoru? Program mezinárodních stáží (VIE, „Volontariat international en entreprise“) je hlavní referencí pro zahájení mezinárodní kariéry.

 • International

  Stáže a příprava

  Díky svým zkušenostem a ambicím nabízí společnost FM Logistic studentům privilegovaný rámec prostřednictvím stáží a pracovních příprav při studiu. Využijte bohaté možnosti vzdělávání, které vám umožní spojit osobní a profesní rozvoj.

 • Poland

  Top 100 Young v Polsku

  Program Top Young 100 je zaměřen na nejlepší studenty dodavatelského řetězce v Polsku a je vytvořen několika subjekty, mezi nimiž je FM Logistic privilegovaným partnerem. Jeho cílem je podporovat mladé talenty a rozvíjet jejich znalosti a praktické dovednosti prostřednictvím různých výzev pod vedením našich mentorů.

 • France

  Pépinière Jeunes Diplômés ve Francii

  Staňte se členem našich budoucích manažerských týmů ve Francii, připojte se na 30 měsíců k naší skupině talentů a užijte si zajímavé úkoly od provozních až po specializované pozice.

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim operacím

  Chcete se stát součástí dodavatelského řetězce budoucnosti? Objevte svou další příležitost jako provozní pracovník ve společnosti FM Logistic!

  Objevte
 • Připojte se k našim pobočkám

  Chtěli jste někdy vybudovat kariéru v oblasti dodavatelského řetězce? Objevte vše, co potřebujete vědět o funkčních podporách FM Logistic!

  Objevte