• IT oddělení

  Analýza a integrace IS, infrastruktura a sítě IS, správa IS, podpora a asistence IS...

Připojte se k našemu IT oddělení

Posláním našeho IT oddělení je prostřednictvím spolupráce zajišťovat poskytování efektivních IT řešení svým zákazníkům a přispívat tak k provozní dokonalosti společnosti FM Logistic.

Ve společnosti FM Logistic nabízíme zajímavé poslání, jako je poskytování technické a funkční IT podpory a odborných znalostí prostřednictvím pomoci, zodpovídání dotazů a řešení IT problémů a zajišťování výkonnosti a procesů, definování a uplatňování standardů, poradenství, optimalizace… Ale také další úkoly, jako je řízení IT projektů od obchodní studie až po stabilizaci projektu nebo modernizace IT doprovodem společnosti FM Logistic při její digitální transformaci.

Nabídky práce v oddělení IT

Podejte si přihlášku nyní

Připojte se k našemu IT oddělení na pozici Data Reporting Analyst!

Co je to analytik datových zpráv? Analytik dat a reportingu transformuje data na informace, které vizualizuje vytvářením řídicích panelů, hodnotících tabulek a manažerských reportů, které poskytují přehled a rychlý náhled pro obchodní rozhodnutí a opatření. To zahrnuje získávání dat z jiných zdrojů, pravidelnou tvorbu reportů a dashboardů a opravu případných problémů s kódem. Analytik datových zpráv spolupracuje s ostatními odděleními na hledání nových způsobů, jak zlepšit možnosti.

Co je náplní práce integrátora aplikací?

Náplň práce integrátora aplikací spočívá v zavádění, přizpůsobování a údržbě IT řešení (interních nebo externích) potřebám činnosti společnosti v souladu s bezpečnostními pravidly, interními předpisy, obchodními procesy, provozními postupy, postupy kvality a hodnotami společnosti.

Připojte se k našemu IT oddělení jako datový inženýr!

Datový inženýr pracuje v rámci oddělení IT a v úzké spolupráci s obchodními týmy. Bude analyzovat obchodní potřeby nahlášené provozními týmy, aktivně se podílet na návrhu datové architektury, která bude odpovídat případům užití. Mezi jeho/její úkoly patří také vývoj datových potrubí z různých zdrojů pro napájení datového jezera/datového souboru (datamart) potřebného k realizaci případů užití, příprava dat pro použití koncovými uživateli (příprava dat, lineace dat, normalizace, agregace atd.).
Řídí automatizaci procesů přípravy dat, využití dat k dosažení obchodních cílů: vystavení obchodních pohledů, obchodních objektů atd.
V neposlední řadě datový inženýr řídí industrializaci analytických pipeline a pipeline strojového učení a monitorování technologií spojených s daty.

Pokud jste datový expert a chcete se připojit k motivovanému a dynamickému týmu, přihlaste se do FM Logistic!

Připojte se k našemu IT oddělení jako konzultant WMS Reflex!

Úkolem konzultanta WMS reflex je definovat požadavky klienta, navrhnout proces parametrizace, podporovat a školit klíčové uživatele a upravit klientská rozhraní (mapování EDI).

V rámci odpovědnosti týmu pro nasazení WMS zajišťuje konzultant WMS Reflex implementaci softwaru nebo softwarového balíčku v podmínkách klienta.
Odpovídá za funkční řešení a má na starosti návrh, implementaci, následnou péči o zákazníka a neustálé zlepšování.

Konkrétně jeho/její úkoly spočívají ve studiu kontextu klienta (procesů, organizace, lidských souvislostí atd.), analýze potřeb, poradenství klientovi a pomoci mu při rozhodování. Mezi úkoly patří také provádění podrobných funkčních analýz, definování detailních specifikací evolucí, doprovod klienta ve fázi parametrizace a příprava a provádění interních testů. Konzultant WMS Reflex se rovněž podílí na přípravě výroby a nasazení a zajišťuje funkční audit. Radí zákazníkovi tím, že navrhuje řešení vzniklých dysfunkcí.

Připojte se k našemu IT oddělení jako IT business analytik!

IT Business Analyst má zajímavé povinnosti, protože spolupracuje se zeměmi na projektech zavádění v rámci plánu a vytváření nových řešení. Jeho/její přístup je v souladu se strategií městské logistiky definovanou výborem pro danou oblast.

Díky výjimečným interpersonálním dovednostem působí jako komunikační článek mezi IT a vedením. Jako odborník zlepšuje kvalitu IT produktů a služeb a analyzuje obchodní potřeby. Vypracovává parametry úspěšných IT systémů, dohlíží na jejich provoz a konzultuje typ funkcí nebo úprav, které by nejlépe sloužily strategickým cílům společnosti. Pomáhá překlenout propast mezi pracovníky IT a vedením společnosti, interpretuje obchodní cíle zúčastněných stran do konkrétních výstupů a následně dohlíží na jejich technický vývoj. Analyzuje tok dat a předpovídá změny infrastruktury, které budou nutné s růstem podniku.

Business analytik je vysoce samostatný člověk, který rád spolupracuje v týmech napříč jednotlivými funkcemi. Práce s nejnovějšími technologiemi a navrhování budoucnosti městské logistiky jsou jeho/jejími oblastmi motivace.

Připomíná vám to něco? Přihlaste se hned!

Pokud se chcete připojit k motivovanému a dynamickému týmu, přihlaste se do FM Logistic!

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim pobočkám

  Chtěli jste někdy vybudovat kariéru v oblasti dodavatelského řetězce? Objevte vše, co potřebujete vědět o funkčních podporách FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte