Smluvní balení

Udržitelnost | Flexibilita | Techničnost
 • N°1

  v Evropě

 • + 30

  let zkušeností

 • + 35

  samostatných provozoven

 • 15

  technologií

Naše řešení smluvního balení (co-packing)

Podpora jednoho z nejefektivnějších způsobů ke zvýšení tržního podílu. V dnešní době je balení klíčovým tématem, na které se musí značky zaměřit, aby pomohly naší planetě a lidem. V FM Logistic víme, jak důležitou roli hraje co-packing, co-manufacturing a následná diferenciace produktu pro prodejní a marketingové strategie.

Pomáháme značkám vytvářet konkurenční výhodu změnou řešení co-packingu v trvale udržitelnou výhodu.
Chcete rozšířit vaši produktovou nabídku, provozovat propagace prodejních míst nebo expandovat na nové trhy? Naše řešení co-manufacturingu a co-packingu zajišťují rychlost nabídky vašich produktů bez ovlivnění vaší výrobní kapacity a současně nabízíme trvale udržitelné alternativy. Jsou účinnou pákou pro odpovědnější dodavatelský řetězec.

FM Logistic poskytuje responzivní, flexibilní a udržitelná řešení co-packingu, která vám poskytnou konkurenční výhodu. Vysoká úroveň našich služeb co se týče designu balení, sourcingu komponent a produkce je dosažena prostřednictvím plánování a zlepšené rotace skladových zásob. Nabízíme řešení co-packingu na míru, přizpůsobené vaší strategii.

Pojďme společně navrhnout a provozovat ekologicky odpovědný dodavatelský řetězec

Společně s našimi partnery v oblasti balení a technologií vyvíjíme inovativní, ekologicky odpovědné řešení co-packingu, abychom vytvořili lepší dodavatelský řetězec a zvýšili výkonnost vašich činností. FM Logistic jedná tak, aby zajistila pozitivní vliv a odpovědnější spotřebu.

Jak s vámi můžeme spolupracovat?

Kontaktujte nás!

Rychlost, udržitelnost a optimalizace nákladů

Naše co-packingové služby jsou na čele inovací, co se týče spolehlivosti a flexibility. Naše služby usnadňují zjednodušené řízení skladových zásob a optimální rychlost reakce na poptávku:

 • je odstraněna nutnost přepravy mezi provozovnami
 • skladové zásoby komponent a hotových výrobků jsou společně uskladněny v jednom skladu
 • pevné náklady jsou sdílené
 • rychlost uvedení do provozu je zajištěna vyhrazeným vybavením, prostorem a organizovanými týmy.

Zavádíme pečlivý průmyslový přístup (procesy, neustálé zlepšování, automatizace, informační systémy), který je vhodný pro nejlepší praxi. Naše zkušenosti předního poskytovatele logistických služeb v řízení sezónních operací všech možných rozsahů a naše certifikace (ISO, IFS…) zaručují prvotřídní co-packingové služby pro vaši firmu.

Kontaktujte nás!

Vylepšete spotřebitelskou zkušenost s odpovědnějšími co-packingovými službami

Outsourcing, odložená diferenciace byly vždy způsoby, na které se značky soustředily ve svém hlavním podnikání a pro splnění požadavků trhu. Balení začíná být stále více strategické, když hovoříme o tématu ochrany životního prostředí. Jsme rozšířením vašeho podnikání. Podporujeme změny trhu pomocí našich řešení na klíč kombinujících ekodesign, výrobu a distribuci:

 •  Řešení ekodesignu: vyhýbáme se používání plastů a dalších toxických látek, přizpůsobujeme rozměr obalu, abychom optimalizovali použití materiálu i přepravu, vybíráme si převážně recyklovatelné a opakovaně použitelné materiály.
 • Dobročinnost: nabízíme našim klientům možnost darování produktů určených ke zničení neziskovým organizacím
 • Optimální propojení: integrujeme nejlepší hráče pro každý krok: návrháře trvale udržitelného balení, organizace pro sběr odpadů, nestátní neziskové organizace…

Od nulového použití plastů až po pozdní diferenciaci produktů a optimalizaci vlivu přepravy, uskutečňujeme změnu a definujeme pro naše zákazníky nové udržitelné tržní modely.

Kontaktujte nás

Snižte dobu dodání na trh a zvyšte svůj prodej

Jako průkopník v logistice a uznávaný dodavatel, dokážeme přizpůsobit naše špičková řešení co-packingu dle cílů vašeho dodavatelského řetězce, abychom zvýšili efektivitu a spolehlivost. Náš tým specialistů, včetně návrhářů a inženýrů, je zde pro to, aby vám pomohl optimalizovat vaše provozní operace a podpořit růst. Tvoříme schémata dodavatelského řetězce pro posílení odpovědné spotřeby, např. hromadně balené produkty.

Kontaktujte nás!

Máte zájem o naše co-packingové služby?

Chcete rozšířit váš dodavatelský řetězec nebo optimalizovat své balicí operace? Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci!

Řešení dodavatelského řetězce