Krása a luxus

Naše logistická řešení jsou šitá na míru trhu s výrobky pro krásu a luxus. Bezpečnost, udržitelnost a agilita při zvládání různých cest na trh jsou našimi hlavními prioritami při prosazování změn v dodavatelském řetězci v oblasti krásy a luxusu.

Naše logistická řešení jsou šitá na míru trhu s výrobky pro krásu a luxus. Bezpečnost, udržitelnost a agilita při zvládání různých cest na trh jsou našimi hlavními prioritami při prosazování změn v dodavatelském řetězci v oblasti krásy a luxusu.

 • 14

  zemí

 • 17%

  globálního obratu FM Logistic

 • + 30

  zvládnutých technologií pro co-packing

 • 20

  provozoven Seveso

Naše logistické služby v oblasti krásy a luxusu

Odvětví luxusního a kosmetického průmyslu čelí různým výzvám a příležitostem. Mezi ně patří rychlá móda, udržitelná krása, cenově dostupný luxus nebo individuální nákupní zážitek.

Očekávání spotřebitelů se navíc mění díky technologiím, udržitelnosti a novým účastníkům trhu. Proto musí kosmetické společnosti brát ohled na dopravu a logistiku, aby zmírnily případné dlouhodobé problémy s dodavatelským řetězcem a poptávkou.

Společnost FM Logistic pomáhá svým zákazníkům z oblasti kosmetiky a luxusního zboží vyvíjet produkty a modely dodavatelského řetězce, které splňují rostoucí požadavky spotřebitelů a vysoká očekávání ohledně zážitku ze značky. Nabízíme široké portfolio vysoce kvalitních logistických služeb v oblasti luxusu a kosmetiky, od omnikanálového fulfillmentu až po globální přepravu nebo řešení pro co-packing (zakázkové balení), které jsou šité na míru luxusním trhům a umožňují značkám odrážet jejich image a závazky vůči lidem a planetě v jejich dodavatelském řetězci.

Pojďme společně prosadit změnu v dodavatelském řetězci

Inovace a podněcování zavedených značek, aby přemýšlely jinak o výrobcích, obalech, odpovědnosti k životnímu prostředí a cestách na trh, to je to, co děláme. Značky se musí stále častěji obracet na inovativní služby dodavatelského řetězce v oblasti krásy a luxusního zboží, aby si udržely konkurenční výhodu. Sdílejme názory a vytvářejme řešení společně

Kontaktujte nás

Jak vám můžeme pomoci s vaší logistikou krásy a luxusu?

Zajištění bezpečnosti vašeho dodavatelského řetězce

Ve společnosti FM Logistic je bezpečnost v centru našeho zájmu. Od přepravy až po skladování se neustále snažíme nabízet našim zákazníkům ta nejbezpečnější řešení. Správa nebezpečného zboží a zajištění bezpečného, sledovatelného a vždy vyhovujícího prostředí jsou součástí našich odborných znalostí.

S vaším zbožím zacházíme s maximální péčí a podle nejpřísnějších norem: správa nebezpečného zboží, kontrola přístupu, systémy proti vniknutí, přísný výběr a řízení personálu. Každý sklad společnosti FM Logistic má vyhrazenou osobu odpovědnou za nakládání s nebezpečným zbožím, od dodržování skladovacích pravidel až po školení zaměstnanců. V rámci našeho trvalého závazku poskytovat to nejlepší z našich schopností má společnost FM Logistic 20 pracovišť splňujících požadavky směrnice Seveso a je prvním vlastníkem provozoven splňujících požadavky směrnice Seveso ve Francii.

Společnost FM Logistic zavádí pro své zákazníky velmi přísné standardní postupy na všech platformách, aby zajistila vysokou kvalitu operací a bezpečnost produktů. Díky naší technologii blockchain zajišťujeme úplnou sledovatelnost od výrobku až ke spotřebiteli. Efektivita a výkonnost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Udělejte ze svých logistických operací klíčovou součást své odpovědné strategie

Ve společnosti FM Logistic nás pohání snaha vždy dělat více pro životní prostředí. Neustále pracujeme na inovativních způsobech, jak jednat ve prospěch změny dodavatelského řetězce. Pokud jde o naše přepravní řešení, navrhujeme našim zákazníkům ekologičtější trasy, ale také ekologičtější vozidla. Například naše řešení doručování koncovým zákazníkům (poslední míle) využívá udržitelnou dopravu pro naši městskou distribuci.

Od vodíkových vozidel po nákladní kola – používáme ekologická dopravní řešení, která splňují očekávání zákazníků. Usilujeme o více než o nacházení přepravních řešení. Snažíme se být na špici v oblasti skladování. Naše platformy splňují nejvyšší standardy z hlediska udržitelnosti a podporujeme uhlíkově neutrální sklady.

Ve společnosti FM Logistic se nesnažíme jen o ochranu planety, ale také o posílení postavení našich lidí. Za tímto účelem jsme vytvořili speciální program sociálního začleňování, jako je FMEA, který pomáhá specifickým skupinám obyvatelstva v přístupu k práci a učňovskému vzdělávání. Neděláme rozdíly a snažíme se dát všem stejné příležitosti a společně pracovat na dosažení stejného cíle: jednat pro lepší zítřek.

Znásobte, vzájemně propojte, přizpůsobte a uspějte na různých cestách na trh

Naše omnichannel logistické služby pro zboží z oblasti krásy a luxusního zboží zahrnují více cest na trh v jediném dodavatelském řetězci. To otevírá možnosti optimalizace, zefektivnění zpracování a dosažení synergií různých toků do různých kanálů a na různé trhy bez narušení.

Řízení toků B2B a B2C agilním a efektivním způsobem je možné. Ať už jde o urychlení spuštění nového kanálu, nebo o zajištění náběhu rychle rostoucího jediného kanálu, omnichannel dodavatelský řetězec je řešením.

Spojení kanálů do jednoho toku umožňuje využít robustnost zavedených dodavatelských řetězců, což ostatním přináší větší stabilitu, rychlost a synergie. Ve stejném duchu vyvíjíme i naše řešení „One Roof“ (Pod jednou střechou), které umožňuje výrobcům a distributorům kosmetických a luxusních výrobků sdílet stejné prostory. Díky těmto řešením posouváme o krok dále společné skladování a přepravu, odstraňujeme zbytečné pohyby a v případě potřeby kombinujeme zásilky.

Víme, že vybalení, doručení a přizpůsobení obalu značně přispívají k zážitku ze značky.
Jako přední evropský odborník na co-packing poskytujeme širokou škálu co-packingových řešení (vitríny, dárková balení, obaly…).
Naším cílem je sladit zážitek ze značky s jejími závazky prostřednictvím bezplastových řešení pro elektronický obchod s využitím našich odborných znalostí v oblasti ekologického designu obalů. Nabízíme služby štíhlého dodavatelského řetězce v oblasti kosmetiky a také specializované uhlíkově neutrální operace při doručování koncovým spotřebitelům.

Potřebujete pomoci s logistikou v oblasti krásy a luxusu?

Podnikáte v kosmetickém a luxusním průmyslu a máte potíže se svým dodavatelským řetězcem? Kontaktujte nás a my pro vás najdeme ideální řešení!

Nejnovější články pro krásu a luxus