Skladování

Škálovatelnost | Modularita | Odbornost
 • 1/3

  emisí FM Logistic CO2 souvisejících se skladovacími činnostmi

 • 2030

  uhlíková neutralita pro platformu FM Logistic (rozsah 1–2)

 • 14

  webů s certifikací LEED ™ nebo HQE® na ekodesign

 • 4 M

  m2

„Bez ohledu na kategorii nebo typ produktu, se kterým pracujete, je vždy dobré položit si otázku outsourcingu logistiky. Řeší témata dostupnosti produktu, nákladů na skladování a optimalizace toku produktu.

Ve společnosti FM Logistic neustále zlepšujeme naši smluvní logistiku, abychom vám poskytli nejlepší konkurenční výhodu. Naše skladovací služby a manipulační řešení jsou jádrem našich aktivit. Od designu po správu jsou naše logistické platformy certifikovány pro manipulaci se všemi typy produktů, včetně nebezpečných věcí.

Dodržování předpisů a bezpečnosti, naše nastavení pro více klientů a více aktivit zaručuje flexibilitu a optimalizaci jak skladových procesů, tak nákladů. Tento přístup umožňuje lepší správu zásob sdílením zdrojů.

Pojďme společně navrhnout a spustit odpovědný dodavatelský řetězec

Snažíme se vyvíjet inovativní a nejlepší skladovací služby ve své třídě. Pro nás je důležitá vaše obchodní efektivita a pozitivní dopad na lidi a planetu. Stavíme naše logistické platformy, abychom omezili naše dopady na životní prostředí při respektování přísných norem pro ekodesign. Kromě toho jsme přesvědčeni, že logistické platformy se mohou stát zdrojem obnovitelných energií pro místní teritoria, proto investujeme do výroby energie na místě. Při budování těchto udržitelných ekosystémů spolupracujeme s našimi klienty, dodavateli a místními úřady

Jak s vámi spolupracujeme

Kontaktujte nás!

Zvyšte své prodeje díky 3PL odbornosti v oblasti skladování

Mít správný sklad na správném místě je jen začátek. Bereme v úvahu ekologickou stopu a navrhujeme nejúčinnější a nejudržitelnější design vašeho dodavatelského řetězce. Inovace prostřednictvím technologie a bezchybné provádění skladových operací generují významné výhody zkrácením dodacích lhůt a úrovní zásob. Budování silného partnerství s vašimi týmy a všemi třetími stranami zapojenými do vašeho dodavatelského řetězce může také pomoci zlepšit prodej, ať už v čisté konfiguraci B2B nebo omnichannel. Pokud jde o udržitelnost, zohledňujeme ekologickou stopu a navrhujeme nejúčinnější a nejudržitelnější design vašeho dodavatelského řetězce. Naše služby skladování vám pomohou zaměřit se na správná opatření ke snížení dopadu vašeho provozu, snížení odpadu a umožní vám vytvořit konkurenční výhodu prostřednictvím ekologičtějších způsobů skladování, manipulace, balení a konečného dodání vašich produktů.

Kontaktujte nás!

Posilte své konkurenční výhody prostřednictvím optimalizovaných skladových služeb

„Ať už chcete kombinovat aktivity – více značek nebo toky B2B a B2C – nebo budovat specializovaná řešení pro konkrétní akcie, věříme, že flexibilita a škálovatelnost budou klíčové. Vyvinuli jsme inovativní model s„ jednou střechou “. Nabízí širokou škálu skladových služeb na jednom místě, což maximalizuje využití prostoru, sdílení zdrojů a konsolidaci obchodních aktivit. Věříme ve vzájemnou spolupráci jako klíčovou páku k významnému snížení ekologické stopy vašeho dodavatelského řetězce. Protože náš pokrok je váš pokrok, automatizace a inovace procesů musí pro nás být v zájmu efektivity, udržitelnosti a bezpečnosti, aby sloužily zájmu všech. Protože náš pokrok je váš pokrok, automatizace a inovace procesů musí pro nás být v zájmu efektivity, udržitelnosti a bezpečnosti, aby sloužily zájmu všech.

Dotazy? Kontaktujte nás!

Zabezpečte toky svých produktů plynulým dodavatelským řetězcem

Jako přední poskytovatel logistiky je naším posláním dodávat správné zboží na správné místo ve správný čas a co nejudržitelnějším způsobem ve prospěch všech. Abychom toho dosáhli, zajišťujeme bezproblémový tok zboží a informací. Naše skladovací služby zahrnují širokou škálu sledovacích řešení, která zajišťují úplnou sledovatelnost operací. Rovněž zajišťujeme plynulý tok informací jako zboží. Vyvinuli jsme otevřené IT systémy a snažíme se vytvářet správná data, která nám umožňují spolupracovat s našimi zákazníky. Jsme odhodláni nabídnout naše nejlepší schopnosti a lidi k navázání trvalého a důvěryhodného partnerství.

Dotazy? Kontaktujte nás!

Máte zájem o naše skladovací služby?

Hledáte zlepšení udržitelnosti a efektivity vašich skladových operací? Kontaktujte nás a zjistěte, jak můžeme pomoci!

Řešení dodavatelského řetězce