• Připojte se k našim operacím

Pokud hledáte úkoly s velkým dopadem, jste na správném místě!

Ve společnosti FM Logistic vám nabízíme velké výzvy v odvětví dodavatelského řetězce, které je průsečíkem nejmodernějších technologií, výkonných procesů a náročných oblastí odborných znalostí.

Naši lidé jsou naším nejcennějším aktivem. Připojte se k našim skladům, rozvíjejte své dovednosti a využívejte výhod vedení založeného na respektu, ohleduplnosti a bezpečných pracovních podmínkách.

Vaše kariéra ve společnosti FM Logistic

 • Smysluplné výzvy

  dodavatelské řetězce a logistika hrají zásadní a ústřední roli v našich ekonomikách a společnostech a při budování udržitelnějšího světa.

 • Inovativní prostředí

  jsme společnost, která se zavázala poskytovat bezpečné prostředí a zlepšovat pracovní podmínky prostřednictvím inovací pro zdraví a pohodu našich týmů.

 • Podnik poháněný týmem

  posilování našich týmů je naším každodenním posláním. Jsme globální a inkluzivní komunita. Společně jsme silnější a věříme, že klíčem k úspěchu je spolupráce.

 • Kariérní příležitosti

  náš dynamický obor nabízí mnoho příležitostí ke vzdělávání a skutečnému kariérnímu rozvoji prostřednictvím postupu nebo pracovní mobility s atraktivními výhodami a benefity.

 • Vynikající zkušenosti zaměstnanců

  naše firemní kultura poskytuje neocenitelný respekt a ohleduplnost k našim zaměstnancům. Ve všech našich uzlech proto působí specializovaný tým, od personálního oddělení až po vedení, který vám poskytuje každodenní podporu.

Co nabízíme

 • Mobilita

  Ve společnosti FM Logistic chceme našim zaměstnancům nabízet různé výzvy a podporovat je v tom, aby se v rámci skupiny chopili nových příležitostí. Proto jsme zavedli podpůrná opatření na podporu a propagaci vnitřní mobility.

 • Školení

  Společnost FM Logistic se snaží odhalovat a rozvíjet talent každého ze svých zaměstnanců. Proto každoročně financujeme školení a akce na rozvoj dovedností našich týmů.

  Zaměstnanec společnosti FM Logistic využije v průměru 3,5 školení ročně. Existuje mnoho řešení vzdělávání: interní nebo externí, prezenční nebo distanční, individuální nebo kolektivní, certifikační nebo absolventské, e-learningová platforma (FM University Online), virtuální třída, rychlé učení, tutoring, semináře, konference, MOOC…

  Všechny tyto činnosti, podporované digitalizací, přispívají k vytváření podnětného prostředí, aby každý postupoval a vyvíjel se spolu s firmou.

FM Logistic v České republice

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim pobočkám

  Chtěli jste někdy vybudovat kariéru v oblasti dodavatelského řetězce? Objevte vše, co potřebujete vědět o funkčních podporách FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte