Omnichannel

Všestrannost | Bezproblémové | Inovativní
 • 14

  zemí

 • + 10

  let zkušeností v aktivitách e-commerce

 • + 13 M

  milionů vyřízených objednávek ročně

 • + 50

  let know-how v sektoru B2B

Naše logistická řešení pro e-commerce a omnichannel

Když dojde na nákupní zkušenosti, neexistují žádné hranice mezi online a offline nákupem. E-commerce je nyní novou normou na globálním logistickém trhu.
Synchronizace nákupního ekosystému však vyžaduje dodavatelský řetězec, který zajistí bezproblémovou omnichannel prodejní zkušenost.

Nejrychlejší cesta k zahájení nebo zvýšení vašich online prodejů

V FM Logistic nabízíme komplexní soubor řešení logistiky pro e-commerce a omnichannel k zajištění bezproblémového end-to-end dodavatelského řetězce. Zahrnuje uspořádání objednávek a příchozí logistiky, fulfillmentu, výstupní a poprodejní operace s pokročilou automatizací, vícenásobná řešení doručení, řízení vrácení nebo zákaznické služby.

Od vytvoření vašeho online shopu až po odeslání vašeho zboží, včetně řízení vráceného zboží a doručení. Využíváme naše zkušenosti, abychom vám poskytli nejflexibilnější a nejvíce nákladově efektivní řešení upravená dle potřeb vašeho podnikání

Elektronická forma obchodování, e-commerce, je součástí naší budoucnosti. Pojďme ji vytvořit tak, aby byla co nejodpovědnější

Přidaná hodnota dodavatelského řetězce spočívá v pochopení budoucích zákaznických trendů, složitosti distribučních kanálů a možností, které je nutné vybrat.
Využíváme naše zkušenosti, naši kolektivní inteligenci a nejnovější technologie, abychom si představili nové modely pro odpovědnější dodavatelský řetězec. Naším cílem je společně navrhnout novou generaci modelů dodavatelských řetězců a omnikanálové řešení logistiky s našimi klienty.

Naše řešení pro vaši podporu

 • Flexibilní a agilní omnikanálová řešení logistiky a platforma pro řízení objednávek

  Naše technologie OMS propojuje všechny objednávky s vašimi systémy elektronické výměny dat EDI a globálními trhy a vaším individuálním online obchodem. Propojuje všechny objednávky s naším realizačním, fulfillment centrem, aby poskytovala omnikanálové sledovací informace v reálném čase, náhled skladových zásob a předvídání.

  Získejte flexibilitu na úrovni skladu a produktů v přepravě bez ztráty možnosti náhledu a kontroly
  Urychlete dobu zpracování objednávek prostřednictvím automatizace a spolupráce více stran
  Zvyšte množství objednávek od zákazníků s nákladovou efektivností díky vícenásobným možnostem dodávek, včetně dodání ve stejný den, exkluzivních služeb nebo nízkonákladových možností
  Snižte provozní náklady a chyby pomocí automatizovaných kroků a výstrah k označení problémů a jejich přecházení.

  Kontaktujte nás
 • Pokročilé omnikanálové operace pod jednu střechou

  Naše řešení fulfillmentu s koncepcí vše pod jednou střechou, nabízí možnost spojení toků bez ohledu na prodejní kanál. Je založeno na optimalizaci ekonomického modelu skladování ve skladištích se synergií, tedy propojením, jako ústřední myšlenkou. Jedno omnikanálové zařízení pro fulfillment znamená flexibilnější řízení prodejních špiček a sezónnosti, snížení přepravních nákladů a rizik a nižší dopad výrobků na životní prostředí. Kromě toho umožňuje úspory z rozsahu, optimalizaci procesu a v neposlední řadě lepší konkurenceschopnost.

  Naše omnikanálová logistická řešení pro fulfillment poskytují:

  • Jeden příchozí a odchozí tok pro online a offline obchod.
  • Vysoká účinnost a flexibilní skladovací kapacity: aktualizace skladových zásob v reálném čase, dostupnost zboží pro všechny kanály, optimální způsoby skladování.
  • Vyzvednutí a zabalení (Pick & Pack), sestavení vašich objednávek, náležité balení s individuálním označením, aby byla vaše objednávka připravena k odeslání.
  • Technologie pro vysokou produktivitu pro jednotlivá vyzvednutí: AGV (autonomní naváděná vozidla), AMR (autonomní mobilní roboti), systém palet shuttle pallets, pick to light, goods-to-man, koboti atd.
  • Možnost služeb s přidanou hodnotou (značkové obaly, dárková balení, dárkové karty a zprávy, gravírování, grouping, atd.) a řízení vrácení zboží.
  Kontaktujte nás
 • Symbióza a propojení pro odpovědnější dodávky výrobků

  Jsme jediným strategickým místem kontaktu pro vaše zákazníky. Zajistíme tak, že všechny výrobky budou kamkoli dodány včas, neporušené a za správnou cenu.
  Zabýváme se všemi typy přepravy, od doručování koncovým zákazníkům až po přeshraniční a zelené alternativy, buď vlastními prostředky nebo jako zprostředkovatel spedičních služeb. Poskytujeme služby pro zákazníky ve spolupráci s většinou možností pro doručování koncovým zákazníkům na trhu, abychom vám poskytli lepší kontrolu a možnost zobrazení celého procesu přepravy: místní doručení dle požadavku (delivery on demand), možnost zaslání na dobírku, optimalizace tras dodání, okamžité sledování doručování balíku a řízení vráceného zboží.
  Všechny naše operace se provádí standardizovaným způsobem – bez prodlev a s podrobnými záznamy o dodaném zboží, komu a kdy.

  Kontaktujte nás
 • Služby orientované na zákazníka

  Lepší spokojenost zákazníků může vést k pozitivnějším hodnocením a vyššímu prodeji. V FM Logistic poskytujeme spolehlivou zákaznickou podporu pro dotazy, vrácení zboží a peněz v místních jazycích ve 14 zemích se 3 různými úrovněmi:

  •  Multiklientské centrum, potvrzení objednávek a zmírnění rizik podvodu, sledování a trasování doručování balíků.
  • Vyhrazený tým, novinky, propagace, speciální nabídky, zpracování reklamací, průzkum kvality služeb a zrušení objednávky a vrácení peněz.
  • Vyhrazený tým, analýza dat a konzultace o produktech/službách.
  Kontaktujte nás

Máte zájem o omnikanálový přístup?

Chcete zjistit, jak vám může společnost FM Logistic pomoci splnit výzvy omnikanálového přístupu? Kontaktujte nás a najdeme pro vás správné řešení!

Řešení dodavatelského řetězce