• Připojte se k našim kancelářím

Máte talent a ambice? Výborně!

Naše kancelář a podpůrné týmy vás potřebují! Podílejte se na rozvoji globálního lídra v oblasti logistiky, který usiluje o udržitelnou budoucnost. Zapojte se do expanze společnosti FM Logistic.

Vaše kariéra ve společnosti FM Logistic

 • Smysluplné výzvy

  dodavatelský řetězec a logistika hrají zásadní a ústřední roli v našich ekonomikách a společnostech a při budování udržitelnějšího světa.

 • Inovativní prostředí

  jsme společnost, která se zavázala poskytovat bezpečné prostředí a zlepšovat pracovní podmínky prostřednictvím inovací pro zdraví a pohodu našich týmů.

 • Podnik poháněný týmem

  posilování našich týmů je naším každodenním závazkem. Jsme mezinárodní a inkluzivní komunita. Společně jsme silnější a věříme, že klíčem k úspěchu je spolupráce. <br />

 • Kariérní příležitosti

  náš dynamický obor nabízí mnoho příležitostí ke vzdělávání a opravdovému kariérnímu rozvoji prostřednictvím postupu nebo pracovní mobility s atraktivními výhodami a benefity.<br />

 • Vynikající zkušenosti zaměstnanců

  Prostřednictvím naší firemní kultury prokazujeme našim zaměstnancům neocenitelnou úctu a respekt. Ve všech našich platformách proto působí specializovaný tým, od personálního oddělení až po vedení, který vám poskytuje každodenní podporu.<br />

Co nabízíme

 • Mobilita

  Ve společnosti FM Logistic chceme našim zaměstnancům nabízet různé výzvy a podporovat je v tom, aby se v rámci skupiny chopili nových příležitostí. Proto jsme zavedli podpůrná opatření na podporu a propagaci vnitřní mobility našich zaměstnanců.

 • Školení

  Protože nám záleží na rozvoji našich zaměstnanců, vytvořili jsme vlastní mezinárodní firemní univerzitu: FM University.

  Podpora provozní a manažerské dokonalosti, nejlepších vztahů se zákazníky ve své třídě a inovací: poslání FM University doplňuje již tak rozsáhlé školicí programy organizované školicími týmy v našich 14 zemích.

  Ať už jsou vaše pracovní a kariérní plány jakékoli, existují mezinárodní vzdělávací programy, které vyhovují vašim možnostem rozvoje a umožní vám pracovat s kolegy z jiných zemí v bohatém multikulturním skupinovém prostředí. Přidejte se k našim talentům a staňte se jedním z budoucích lídrů společnosti FM Logistic!

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim operacím

  Chcete se stát součástí dodavatelského řetězce budoucnosti? Objevte svou další příležitost jako provozní pracovník ve společnosti FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte