• Udržitelný rozvoj

Připojte se k týmu pro udržitelný rozvoj a pusťte se do velkých výzev!

Ve společnosti FM Logistic nabízíme udržitelná logistická řešení s nízkými emisemi, která jsou zdrojem energie a přispívají k ekologické mobilitě. Každý den pracujeme na tom, abychom měli pozitivní dopad na životní prostředí. I vy se k nám můžete připojit a podpořit obchodní jednotky skupiny v jejich různých ekologických projektech v oblasti logistiky, dopravy nebo co-packingu.

S kariérou ve společnosti FM Logistic může Supply Change začít u vás. Pojďme společně vytvořit udržitelný dodavatelský řetězec!

Nabídky práce v oblasti udržitelného rozvoje

Podejte si přihlášku nyní

Přidejte se k nám jako manažer pro životní prostředí a energetiku!

Manažer pro životní prostředí a energetiku je součástí týmu pro udržitelný rozvoj skupiny a realizuje její vizi. Úkolem manažera pro životní prostředí a energetiku je definovat a zavádět uhlíkovou strategii v souladu s vědecky podloženými cíli a pokyny pro obnovitelné zdroje energie (výroba, smlouvy o nákupu elektřiny, smlouvy o zelené energii atd.) a podporovat týmy obchodních jednotek při zavádění těchto pokynů.

Dále se podílí na strategii udržitelné dopravy a na návrhu logistických platforem budoucnosti a přispívá k úspěchu projektů poskytováním odborných znalostí v oblasti životního prostředí: hodnocení ekologické stopy, kritéria výběru řešení, environmentální argumenty atd.

Jeho/její úkoly spočívají ve vedení programu bezodpadových operací pro logistické činnosti a kanceláře, organizování akulturace a rozvoje dovedností klíčových pracovníků společnosti a řízení výkaznictví v oblasti udržitelného rozvoje: sběr dat, aktualizace metodiky, kritické přezkoumání údajů, podpora IT týmů při napojení na environmentální kalkulačky.

Připojte se k nám jako manažer pro udržitelnou nabídku a výkonnost

Manažer pro udržitelnou nabídku a výkonnost: Manažer pro udržitelnou nabídku a výkonnost jako součást týmu skupiny vede proces spoluvytváření udržitelnosti s našimi klienty.

Je také zodpovědný za řízení výkonnosti skupiny a řízení změn v různých aspektech programu udržitelnosti definováním trajektorií udržitelného dodavatelského řetězce s klíčovými zákazníky (odvětví FMCG, maloobchod, kosmetika, farmacie a elektronický obchod), koordinací realizace projektů trajektorií ve 14 zemích skupiny: snižování uhlíkové stopy ve skladech a dopravě, řízení zdrojů, profesionální integrace atd.

Manažer pro udržitelnou nabídku a výkonnost bude rovněž spolupracovat s marketingovými týmy na formalizaci nabídek a prodejních nabídek z hlediska pozitivních dopadů: oceňování a kvantifikace environmentálních a sociálních přínosů, komunikační nástroje, školení prodejních týmů. Spolu s týmy obchodních řešení bude definovat obsah udržitelných nabídek, zdokonalovat měření dopadů skupiny a související nástroje, zejména zákaznické informační panely.

Chcete mít skutečný dopad a pomoci společnosti FM Logistic změnit spotřebitelské návyky ve prospěch ekologičtější a odpovědnější logistiky? Jste na správném místě. Čekáme na vás.

Podejte si přihlášku nyní

Připomíná vám to něco? Přihlaste se hned!

Pokud se chcete připojit k motivovanému a dynamickému týmu, přihlaste se do FM Logistic!

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim pobočkám

  Chtěli jste někdy vybudovat kariéru v oblasti dodavatelského řetězce? Objevte vše, co potřebujete vědět o funkčních podporách FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte