• Nabídky práce v oblasti skladování

  Ridič vysokozdvižného vozíku, pracovník kompletace zakázek, administrativní pracovník skladu, plánovač skladu, vedoucí skladových zásob, vedoucí skladového týmu...

Připojte se k našemu oddělení skladování

Naše skladovací a manipulační služby jsou založeny na teritoriální síti vytvořené tak, aby co nejvíce odpovídala potřebám našich zákazníků. Naše platformy jsou certifikovány pro manipulaci se všemi výrobky, i s těmi nejnáročnějšími, a to od návrhu až po řízení. Jsou určeny pro více klientů a pro více činností a zaručují flexibilitu a optimalizaci procesů a nákladů. Díky výkonným IT systémům je výkon našich služeb pravidelně a přísně monitorován: je tak zaručeno jeho neustálé zlepšování.

Nabídky práce v oblasti skladování

Podejte si přihlášku nyní

Jaké jsou povinnosti obsluhy vysokozdvižného vozíku?

Obsluha vysokozdvižného vozíku provádí manipulační práce a přípravu zakázek. Je také zodpovědný za řízení samojízdných strojů vybavených palubním počítačem v souladu s pravidly silničního provozu, bezpečnostními předpisy, interními předpisy a specifikacemi zákazníků. Je zodpovědný za obchodní procesy, provozní postupy, přístup ke kvalitě a hodnoty společnosti. Obsluha vysokozdvižného vozíku vykládá a skladuje zboží, přičemž připravuje objednávky a expeduje zboží, kontroluje a podílí se na inventurách a zajišťuje údržbu, monitorování, hlášení a výstrahy.

Jaké jsou úkoly vedoucího týmu?

Vedoucí týmu řídí provozní tým o 10 až 30 lidech, vede a optimalizuje řízení lidských zdrojů, kontroluje hladký průběh operací a dohlíží na uplatňování postupů a bezpečnostních pokynů.

Jak vypadá pracovní náplň manažera zásob?

Vedoucí skladu (nazývaný také manažer zásob) koordinuje všechny počítačové a fyzické operace s cílem přispět k optimálnímu řízení zásob vedením týmu v souladu se specifikacemi zákazníků, interními předpisy, bezpečnostními pravidly, obchodními procesy, provozními postupy, přístupem ke kvalitě a hodnotami společnosti. Odpovídá tedy za řízení zásob, řešení anomálií nebo neshod, správu pracovního prostoru a provádění inventur.

Připomíná vám to něco? Přihlaste se hned!

Pokud se chcete připojit k motivovanému a dynamickému týmu, přihlaste se do FM Logistic!

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim operacím

  Chcete se stát součástí dodavatelského řetězce budoucnosti? Objevte svou další příležitost jako provozní pracovník ve společnosti FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte