• Nabídky práce v dopravě

  Administrativní pracovník v dopravě, pracovník zákaznického servisu v dopravě, dispečer dopravy, plánovač dopravy, řidič...

Připojte se k FM Logistic jako certifikovaný manažer, manažer dopravy nebo koordinátor dopravy – a další volná místa!

Naše nabídka služeb splňuje všechny přepravní potřeby distribučních sítí B2B a B2C, od auditu stávajících modelů přes optimalizaci přepravních plánů až po posouzení potřeb: flexibilitu, bezpečnost, sledovatelnost a konkurenceschopnost. FM Logistic vyniká schopností organizovat přepravu na národní i evropské úrovni.

Abychom mohli lépe reagovat na výkyvy na trhu a měli dostatečně jemné územní pokrytí pro uspokojení všech potřeb našich zákazníků, sdružujeme rozsáhlou síť partnerů ve všech zemích, kde působíme.

Nabídky práce v dopravě

Podejte si přihlášku nyní

Řidič dopravy: role a úkoly

Řidič dopravy provádí přepravu zboží v souladu s harmonogramem a za nejlepších podmínek z hlediska kvality, nákladů a termínů, aby byla zaručena spokojenost zákazníka.

Certifikovaný manažer: úloha a význam

Chartered Manager se podílí na organizaci a optimalizaci harmonogramů dodávek našich klientů tím, že zajišťuje přidělování dopravních služeb partnerům.
Zaručuje obchodní ziskovost služeb (doprava, přeprava) svěřených našimi klienty prostřednictvím subdodávek s nejlepším poměrem cena/kvalita/doba dodání, organizováním a optimalizací harmonogramů dodávek v souladu s dopravními předpisy, specifikacemi, bezpečnostními pravidly, interními předpisy, obchodními procesy, provozními metodami, přístupem ke kvalitě a hodnotami společnosti.

Co dělá provozní zaměstnanec?

Provozní pracovník řídí harmonogramy řidičů, objednávky zákazníků a vrácení zásilek, zajišťuje spokojenost zákazníků, dodržování zásad společnosti a dosahování cílů oddělení.

Úloha vedoucího provozu a podpora oddělení dopravy

Vedoucí provozu řídí tým 30 až 100 lidí složený z řidičů a operátorů a také vozový park. Dále řídí a optimalizuje činnost a zajišťuje plnění závazků v oblasti kvality.

Jak vypadá pracovní náplň koordinátora dopravy?

Koordinátor dopravy koordinuje všechny operace související se zpracováním objednávek, příjmem a odesláním zboží. Organizuje plán dopravy a optimalizuje dodací lhůty pro naše zákazníky a plánuje fyzický tok zboží. Vypracovává také dokumentaci spojenou s mezinárodními operacemi v souladu se sociálními předpisy, specifikacemi, interními předpisy, bezpečnostními pravidly, obchodními procesy, provozními postupy, kvalitou a hodnotami společnosti.

Připomíná vám to něco? Přihlaste se hned!

Pokud se chcete připojit k motivovanému a dynamickému týmu, přihlaste se do FM Logistic!

Ještě jste tady? Přidejte se k nám!

 • Proč se přidat k FM Logistic?

  Chcete se podílet na řešení výzev v oblasti dodavatelských řetězců? Zjistěte všechny důvody, proč se k nám přidat!

  Objevte
 • Připojte se k našim operacím

  Chcete se stát součástí dodavatelského řetězce budoucnosti? Objevte svou další příležitost jako provozní pracovník ve společnosti FM Logistic!

  Objevte
 • Začněte svou kariéru

  Jste mladý talent a hledáte místo, kde byste podpořili svou kariéru? Společnost FM Logistic vás podpoří od samého začátku!

  Objevte