Manipulace

Inovativní | Odbornost | Mezinárodní

Naše řešení manipulace

Outsourcing manipulace má pozitivní vliv na produktivitu skladů a distribučních center. Pomáhá značkám soustředit se na zkušenosti svých zákazníků a zlepšit vzájemné vztahy zvýšením efektivity, produktivity a omezením zpoždění a chyb.

V FM Logistic chráníme neporušenost zboží a fyzické i duševní zdraví našich týmů. Jako lídr v oblasti logistiky navrhujeme naše manipulační řešení na základě sledování a neustálého zlepšování.

Již více než 50 let poskytujeme optimalizovaná, vysoce výkonná řešení, např. manipulace s jednotlivým zbožím a manipulace a s celými paletami, a zaručujeme bezpečnost a splnění příslušných norem. Prostřednictvím kontinuálního školení a odhodlání našich provozních týmu společnost FM Logistic poskytuje odzkoušené manipulační služby, které vám dají konkurenční výhodu a sníží náklady, a současně podpoří pozitivní vliv na životní prostředí.

Podporujeme dodavatelský řetězec prostřednictvím podpory našich pracovníků

V FM Logistic se soustředíme na lidi a o naše pracovníky se velmi staráme. Investujeme do ergonomického vybavení, automatizace a školení, abychom ochránili zdraví našich spolupracovníků. Nabízíme také pracovní příležitosti osobám tělesně postiženým. Například jsme vyvinuli naše vlastní struktury k integraci osob s postižením. Vyvinuli jsme také programy inkluze k náboru a přijetí osob, které byly nějakou dobu nezaměstnané nebo mladých lidí s nízkou kvalifikací.

Naše řešení pro vaši podporu

 • Pokročilé a odpovědné technologie zvýší rychlost reakce vašeho dodavatelského řetězce

  Automatizace v oblasti skladování znamená použít technologie ke zvýšení produktivity a zlepšení celkové kvality. Například koboti umožňují zvýšení produktivity při vyzvedávání objednávek během doby s nejvyšším vytížením, což je zásadní pro krátké dodací doby související s aktivitami e-shopů. V FM Logistic vyvíjíme špičkové technologie a manipulační řešení s vysokou úrovní provádění. Činnosti, jako řízení zásob, vyzvednutí objednávek, doplnění či nakládka a přeprava, mohou být díky pokročilým technologiím automatizovány. Využíváme široké spektrum řešení, např. prohlížeče skladových zásob, AGV (autonomní naváděná vozidla), AMR (autonomní mobilní roboti), systém palet Shuttle pallets, systém goods-to-man, koboty…

  Kontaktujte nás
 • Normy pro mezinárodní manipulaci v kombinaci se silným místním zastoupením

  FM Logistic má vyvážené portfolio mezinárodních a místních firem v různých sektorech. Máme řešení pro manipulaci, která splňují mezinárodní normy v celosvětovém rozsahu, z čehož může mít prospěch náš klient, a současně máme silné místní zastoupení. Tím, že bereme v úvahu národní charakteristiky a vyděláváme na místních příležitostech, jsme přizpůsobili náš globální model místním komunitám a trhům.
  Jako přední poskytovatel logistických služeb provádíme konkrétní kroky, které zdůrazňují naše závazky, např. model sdílení logistické a dopravní infrastruktury a zdrojů, neboli Pooling, reference pro organizaci poolingu mezi prodejci a distributory v každé zemi. Vyvíjíme také vizualizaci skladových zásob jako globální manipulační techniky pro místní použití. Ať jsme kdekoli, působíme lokálně se silou globální společnosti.

  Kontaktujte nás
 • Pro lepší budoucnost s našimi trvale udržitelnými manipulačními řešeními

  Jako přední odborník na logistiku máme závazek chránit zdraví a bezpečnost našich pracovníků a proto usilujeme o zlepšování pracovních podmínek. Víme, že manipulační činnosti mohou být příčinou mnoha problému se svalovým a kosterním aparátem. Proto již mnoho let zajišťujeme taková opatření, abychom snížili nehody, zabránili nemocem z povolání a celkově zlepšili pracovní podmínky.

  Práce člověka, který vyzvedává objednávky, zahrnuje zvedání těžkých předmětů a manipulaci s balíky. Protože jsme o těchto skutečnostech věděli, navrhli jsme ve spolupráci s UTC – University of Technology of Compiègne (Technologická univerzita v Compiègne) fyzické pomocné zařízení ERGOSKEL.
  Uživatelé vybavení tímto mechanickým systémem si zachovají volnost pohybu a know-how při práci, a současně sníží svalové úsilí horních končetin a zad o 70 %.

  Kromě toho jsou zde vysokozdvižné vozíky, které jsou srdcem manipulace s boxy a paletami z kamionů do polic a jsou na čele našich ambicí učinit dodavatelský řetězec odpovědnější k životnímu prostředí. Vzhledem k jejich použití ve vnitřním prostředí mají velmi nízké emise. Současné spalovací motory většinou využívají zemní plyn, anebo jsou vysokozdvižné vozíky napájeny elektrickými akumulátory.
  Abychom mohli zkoumat správný výběr energie, co se týče trvalé udržitelnosti a pracovních podmínek, FM Logistic se rozhodla vybavit svůj sklad ve Francii poblíž města Orléans 54 vysokozdvižnými vozíky poháněnými vodíkovými palivovými články.

  Kontaktujte nás

Máte zájem o naše řešení manipulace?

Chcete zjistit více o našich službách v oblasti manipulace? Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci zvládnout nové výzvy!

Řešení dodavatelského řetězce