Skladování

Synergie | Pokročilé budování | Na míru

Naše řešení logistického skladování

Podnikový zisk, optimalizace nákladů, rychlost, snížení rizik…Existuje tolik výhod, proč si zajistit externí skladování. Outsourcingem této části podnikání na externí poskytovatele logistických služeb můžete zajistit, že budete mít specifické dovednosti aniž byste museli nést tíhu nákladů na stavbu těchto zařízení.

FM Logistic nabízí ta nejlepší logistická skladovací řešení a současně zajišťuje, aby byl dodavatelský řetězec co možná nejodpovědnější k přírodě a co nejrychlejší. Naše sklady jsou flexibilní a sdílené. Umožňují nám spojit pod jednu střechu zákazníky se stejnými maloobchodními sklady se všemi souvisejícími spojeními (pooling, sdílené balicí centrum). Spolu s naší dceřinou firmou NG Concept zajistíme poskytování trvale udržitelného řešení logistických skladů, které umožňují optimalizaci nákladů a lepší řízení skladových zásob propojením (poolováním) zdrojů mezi zákazníky a operacemi na stejném místě.

Pojďme společně navrhnout a provozovat dodavatelský řetězec odpovědný k životnímu prostředí

V FM Logistic kontrolujeme a zlepšujeme dopad na životní prostředí pomocí ekologicky šetrných skladů, které splňují ty nejlepší normy z oblasti ekologické konstrukce, bezpečnosti a kvality. Věříme ve flexibilitu, abychom byli schopni lépe splňovat specifické potřeby našich zákazníků (normy, rizikové výrobky…) odpovědným způsobem.

Naše řešení pro vaši podporu

 • Pojďme vybudovat sklady s ekodesignem

  Jako přední odborník a poskytovatel logistických služeb se velmi staráme o trvale udržitelný rozvoj. Ve většině případů platformy spotřebovávají energii a produkují převážně plynné emise a odpad. Spolupracujeme se společností NG Concept na navrhování a budování logistických skladovacích řešení tak, abychom optimalizovali energetickou a provozní výkonnost. V současné době provozujeme platformy připravené na budoucnost a usilujeme o pozitivní vliv na životní prostředí snížením plynných emisí a odpadu. Bezpečné a udržitelné: taková je naše vize multiklientských skladů pro mnoho činností. Již od roku 2012 jsou naše nově vystavěné platformy certifikovány dle HQE™ (High Environmental Quality) a LEED® (Leadership in Energy & Environmental Design). Byl také uvedeny v celosvětovém žebříčku „Highly Protected Site“ (Vysoce chráněné pracoviště) společnosti FM Logistic.

  Kontaktujte nás
 • Snížení nákladů poolingem mezi zákazníky

  Naše koncepce poolingu v sobě spojuje dodavatelské řetězce výrobců s kompatibilními koncovými výrobky pro stejné distribuční kanály. Vytvořením propojení skladu a spojení přepravy jsou dodávky distributorům častější. Tento systém bude také prospěšný pro koncové zákazníky, protože jim zajistíme čerstvější výrobky, lepší kvalitu a plnější kamiony. Koncepce poolingu FM Logistic je také udržitelnější způsob dodávky obchodníkům. Toto logistické skladovací řešení nám umožňuje snížit naši stopu CO2. A nakonec, díky našemu řešení vnitřního poolingu mohou být některé vaše logistické náklady zachovány nebo dokonce sníženy.

  Kontaktujte nás
 • Sklady „Pod jednou střechou“ a pro více činností odpovědné k životnímu prostředí

  V našich sdílených centrech sdílíme (pool) zdroje pod jednou střechou, abychom našim zákazníkům nabídli dynamické a flexibilní řízení našich týmů a zdrojů podle jejich potřeb. Zajišťujeme pooling a flexibilitu pomocí našich skladů, kde spojujeme pod jednou střechou zákazníky se stejnými maloobchodními sklady se všemi souvisejícími propojeními (pooling, sdílené balicí centrum, kóje pro nebezpečné zboží a s kontrolovanou teplotou). Navrhujeme personalizovaná řešení přizpůsobená dle sezónnosti a dob s nejvyšším vytížením, a různorodost našich skladovacích metod nám umožňuje pomoci vaší společnosti optimalizovat a snížit náklady.
  Řídíme všechny vaše aktivity a vaše toky materiálu pod jednou střechou, optimalizujeme náklady a zaručujeme optimální rychlost odezvy činností. FM Logistic na svých skladovacích místech vytvořila velmi důkladnou synchronizaci B2B, B2C a B2B2C toků. Naše logistická skladovací řešení se vyvíjí podle vašich potřeb, abychom zjednodušili zpracování různých toků zboží pro příslušné kanály.

  Kontaktujte nás

Zajímá vás naše řešení logistického skladování?

Jak mohou naše řešení logistického skladování pomoci zlepšit konkurenceschopnost vašeho podnikání? Kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci zvládnout vaše skladovací výzvy!

Řešení dodavatelského řetězce