Návrh v principu Lean

Udržitelnost | Engineering | Sourcing

Naše řešení obalů ve štíhlém (Lean) návrhu

Ať už jde o propagaci, výrobek na míru nebo vstup na nový trh, proces zahájení nového obalu je poměrně dlouhý a vyžaduje řadu různých služeb. Jakmile je nápad spuštěn pro marketing, je předán návrháři obalu pro nákup. Poté je odeslán manažerům logistiky, kteří jej předloží k tendru pro outsourcing logistickým odborníkům.

Společnost FM Logistic, která si je vědoma všech těchto náročných výzev, vyvinula novou, úplně integrovanou nabídku, návrh v principu Lean a Co-Pack. Toto kompletní řešení na klíč umožňuje našim zákazníkům flexibilně nabídnout rychlé a atraktivní naskladnění zboží za účelem zvýšení svých prodejů.

Pojďme společně navrhnout a provozovat ekologicky odpovědný dodavatelský řetězec

V FM Logistic spolupracujeme s našimi poskytovateli technologií a řešení obalů, abychom vytvořili ekologicky odpovědné modely dodavatelského řetězce. Naše štíhlé (lean) řešení návrhů obalů jsou inovativní, ekologicky odpovědná a šetrná k životnímu prostředí.
Jako odborníci na logistiku a současně obyvatelé této planety, je naším závazkem snižovat naši ekologickou stopu i stopu našich zákazníků a podporovat odpovědnější řešení co-packingu.

Naše řešení pro vaši podporu

 • All inclusive řešení, které šetří čas a snižuje náklady a čas uvedení na trh

  Propagace a reklama je nejúčinnější způsob, jak zákazníkům zajistit dobrou nabídku. Poskytuje značkám výkonný nástroj ke zvýšení jejich podílu na trhu. Proto společnost FM Logistic vyvinula flexibilní a rychle proveditelné štíhlé (lean) řešení návrhů obalů, které pomáhají zákazníkům zkrátit dobu dodání na trh a podpořit prodej. Proces vývoje našeho kompletního řešení na klíč pro co-packing a propagační šarže zahrnují veškeré náklady, tedy jsou „all inclusive“. Pomocí 3D softwaru návrhu a jediného kontaktu jsou naše řešení flexibilní, životaschopné a plně odzkoušené. Pomáháme našim zákazníkům ušetřit čas a peníze zjednodušením procesu rozhodování a urychlením zavedení provozní fáze, ale také vyhnout se zpožděním a dodatečným nákladům souvisejícím s přepravou.

  Zjistěte více o našem řešení Co-packing
 • Podpořte svůj prodej pomocí našich řešení s ekologickým designem a mějte pozitivní vliv

  Jako uznávaný odborník na logistiku usilujeme o pochopení vašich potřeb, navrhujeme udržitelnější a štíhlejší řešení designů obalů, které podpoří vaše výrobky, respektují image vaši značky a překvapí vaše zákazníky.

  Naše řešení nabízí nový návrh balení, který optimalizuje ekologickou stopu výrobku a tím se stane systémovou zelenou alternativou. Každá z našich nabídek zahrnuje řešení co-packingu, které znamená nižší znečištění. Obaly jsou optimalizované, recyklovatelné a recyklované. Své odborné zkušenosti využíváme k tomu, abychom vzali v úvahu logistické dopady a dopady na konci životnosti pro více cirkulární obaly. Proaktivně také nabízíme inovativní řešení zacílené na střídmější použití plastů: prodáváme širokou škálu řešení s nulovým využitím plastů, používáme bioplasty a naším cílem je eliminovat nebezpečné látky (PVC, atd.).

  Naším posláním je jít nad rámec základních povinností, abychom snížili ekologickou stopu obalů (snížení hmotnosti, snížení objemu, výběr nízkoemisních materiálů atd.) a účastnit se cirkulární ekonomiky.

  Kontaktujte nás
 • Moderní a inovativní obaly pro optimalizaci nákladů

  Naše obaly ve štíhlém designu jsou fúzí dvou principů: nejmodernější technologie, ekologické technologie s využitím nejnovějšího 3D softwaru pro modelování a grafický design. Navrhujeme obaly, které jsou vhodné pro mechanizované linky.

  Princip jediného kontaktu pro celý projekt má pozitivní dopad na to, že budeme naslouchat tomu, co skutečně potřebujete, a také na konzultace a tedy relevantnost a kvalitu nabídek. Naše inovativní a komplexní služby štíhlého návrhu obalů splňují požadavky našich klientů a umožňují značkám přidat další hodnotu svým výrobkům, podpořit prodej a snížit náklady ve všech bodech řetězce.

  Kontaktujte nás

Máte zájem o obaly se štíhlým návrhem?

Jak mohou naše balicí služby se štíhlým návrhem pomoci zefektivnit vaše podnikání? Kontaktujte nás a zjistěte, zda můžeme vzájemnou spoluprací splnit vaše požadavky.

Řešení dodavatelského řetězce