FM Foundation
FM Foundation

Mladí účastníci projektu Successor Academy obdrželi na konci roku vysvědčení

Společnost FM Logistic a její firemní nadace FM Foundation již třetím rokem obnovily partnerství s nadací DetskieDomiki v projektu Successor Academy, který přispívá…

On September 4, 2021

Společnost FM Logistic a její firemní nadace FM Foundation již třetím rokem obnovily partnerství s nadací DetskieDomiki v projektu Successor Academy, který přispívá k integraci mladých sirotků prostřednictvím poznávání světa práce. Slavnostní předání diplomů bylo poslední slavnostní akcí ročního programu a uskutečnilo se 17. června.

Program “Successor Academy” se skládá z kariérního poradenství, tematických konferencí, školení a exkurzí na platformách FM Logistic. Kromě teoretických znalostí o pracovních pozicích, prezentovaných zábavnou formou, si žáci 8. až 9. ročníku mohli vyzkoušet roli zaměstnanců různých pracovních pozic v logistickém sektoru. Mladí studenti se s nadšením zapojili do výuky, zodpovědně absolvovali všechna poučení o bezpečnosti a ochraně práce a s velkým zájmem si prohlédli vybavení skladu.

Oleg Alchamov, generální ředitel společnosti FM Logistic v Rusku, přednesl uvítací projev. Vysvětlil význam tohoto programu pro společnost, podělil se o své vzpomínky, motivaci ke studiu a o to, jak mu touha po vědomostech pomohla najít oblast, ve které uspěl.

“Je důležité najít sám sebe, najít si svou oblíbenou práci, a pokud děláte přesně to, co vás opravdu baví, úspěch je zaručen.”

Olivier Szyperski, provozní ředitel FM Logistic v Rusku, a Naděžda Klimanová, delegátka Nadace FM v Rusku, se podělili o své dojmy z programu “Successor Academy”. Vysvětlili dětem, jak společnost pomáhá dětem z jiných zemí získávat znalosti a rozvíjet zájem o profesi, popřáli jim hodně úspěchů v životě a aby se jim dařilo v zaměstnáních, která si vyberou.

Díky Nadaci FM a Nadaci DetskyDomiki zažili studenti svůj první a důležitý profesní úspěch a již neváhají zvolit logistiku jako své budoucí povolání!

Byl tento obsah zajímavý, užitečný ?