FM Foundation
FM Foundation

Nový workshop „Co je logistika?“ v rámci sociálního projektu Nadace FM v Polsku

Zmírnění omezení Covid-19 umožnilo týmům FM Logistic plně obnovit projektové aktivity s Nadací nezávislých Robinsonů v Polsku. Ve dnech 21. a 22. května byly…

On 4 září, 2021

Zmírnění omezení Covid-19 umožnilo týmům FM Logistic plně obnovit projektové aktivity s Nadací nezávislých Robinsonů v Polsku. Ve dnech 21. a 22. května byly pro Robinsony uspořádány dva workshopy na téma „Co je logistika?“.

V pátek 21. května se zaměstnanci společnosti FM Logistic vydali do Centra profesního rozvoje Krzywy Komin ve Vratislavi, aby se setkali s mladými příjemci podpory Nadace Nezávislí Robinsoni v rámci jimi pořádaných workshopů.

Tato osobní setkání byla mladými příjemci i zaměstnanci FM dlouho očekávána.

Další setkání se uskutečnilo v sobotu 22. května na platformě FM Logistic v Tomaszowě Mazowieckém. Týmy FM zase uspořádaly další workshop „Co je to logistika?“, tentokrát s mladými Robinsony, kteří přijeli z centra Lodže.

Byly to dva intenzivní, ale přínosné dny.

CO JE WORKSHOP „CO JE LOGISTIKA?“

Jedná se o inovativní recept na poznávání logistických profesí prostřednictvím vzdělávací a kolaborativní hry.

Tyto workshopy jsou důležitou součástí programu „Bezpečná stáž“, programu posilování a zodpovědnosti pro mladé lidi v pěstounské péči, který od roku 2017 společně vedou nadace Independant Robinsons Foundation a skupina FM.

Tento program se každoročně opakuje díky pozitivnímu přijetí prosociálních iniciativ ze strany vedení FM Logistic Central Europe, zapojení zaměstnanců FM a jejich partnera Independant Robinsons Foundation a finanční podpoře Nadace FM.

V červenci bude několik týmů FM hostit stážisty v rámci programu Bezpečná stáž, který se koná již popáté!

Byl tento obsah zajímavý, užitečný ?