Inovace
Inovace

Společnost FM Logistic otevírá svou špičkovou Kontrolní Věž, která umožňuje optimalizovat operace dodavatelského řetězce v Indii

Řídicí věž dodavatelského řetězce poskytuje konsolidaci, optimalizaci a efektivitu - všechny předpoklady pro robustní dodavatelský řetězec.

On July 7, 2023

  • Francouzský poskytovatel logistických služeb patří mezi přední smluvní logistické společnosti v Indii, které poskytují služby Lead Logistics Provider (LLP);
  • Kontrolní Věž poskytuje služby dodavatelského řetězce založené na technologiích s end-to-end visibility;
  • Kontrolní Věž nabízí restrukturalizaci, transformaci a optimalizaci dodavatelského řetězce prostřednictvím analýzy dat, reorganizace sítě a automatizace procesů.
  • FM Logistic, jedna ze tří největších smluvních logistických společností v Indii, roste meziročně o 25 %.

20. června2023: Francouzský poskytovatel smluvní logistiky, společnost FM Logistic, v úterý slavnostně otevřel své první zařízení Control Tower (CT) v Pune. Kontrolní věž je součástí strategie společnosti FM, jejímž cílem je rozšířit nabídku služeb 4PL a LLP. Slavnostní události se zúčastnili Jean-Christophe Machet, generální ředitel společnosti FM Logistic, Sebastien Maquet, finanční ředitel společnosti FM Logistic, Stéphane Descarpentries, výkonný ředitel pro Asii a strategické projekty, a Ajit Jangle, výkonný ředitel společnosti FM Logistic India.

V Indii patří FM Logistic mezi přední smluvní logistické společnosti, které nabízejí tuto technologicky orientovanou službu dodavatelského řetězce, která umožní zákazníkům výrazně optimalizovat logistické náklady díky mechanismu sdílení přírůstku FM. Prostřednictvím této nové nabídky bude společnost FM Logistic poskytovat svým zákazníkům po celé zemi služby centralizované přepravní řídicí věže, která nabízí end-to-end visibility. 

Řídicí věž, za níž stojí specializovaný tým odborníků, nabízí:

  • Řadu přepravních služeb od správy objednávek, návrhu sítě, simulace přepravy a správy vozidel až po služby sledování a dohledávání
  • Úplnou automatizaci procesů pro snížení duplicitního výkonu a optimální využití zdrojů
  • Integrovaná logistická platforma CT umožňuje integraci EDI / API se systémy ERP zákazníka i se systémy sledování a dohledávání, aby byl zajištěn bezproblémový přenos dat a 100% přehled
  • Reportování výkonnosti v reálném čase prostřednictvím panelů Business Intelligence
  • V případě naléhavé potřeby je klíčovou funkcí řešení CT prediktivní analýza, která pomáhá při rozhodování

Jean-Christophe Machet k tomuto úspěchu řekl: “Ve společnosti FM Logistic jsme vždy ochotni přizpůsobovat se aktuálním požadavkům trhu. Pandemie COVID-19 potvrdila, že pro dodavatelské řetězce je zásadní, aby uspokojovaly neustále se měnící potřeby podniků. Naše nové řešení kontrolní věže v Indii potvrzuje náš závazek pomáhat našim zákazníkům efektivně uspokojovat jejich rostoucí obchodní potřeby tím, že nabízíme vzájemně provázaná řešení umožňující udržitelnější a hospodárnější dodavatelské řetězce.”

Nově jmenovaný generální ředitel společnosti FM Logistic India Ajit Jangle dodal: “Je mi nesmírným potěšením slavnostně otevřít naši novou kontrolní věž. Tímto sofistikovaným digitálním řešením nadále posilujeme naši vedoucí pozici v Indii. Tato nová nabídka poskytuje konsolidaci, optimalizaci a efektivitu, všechny předpoklady pro robustní dodavatelský řetězec. V dnešním nestabilním podnikatelském prostředí je nezbytné budovat a udržovat robustní a odolné dodavatelské řetězce. Jsme si jisti, že prostřednictvím této nové služby zajistíme připravenost dodavatelských řetězců našich zákazníků na budoucnost a velmi je potěšíme. Prostřednictvím tohoto technologicky orientovaného řešení efektivně umožníme.

Očekává se, že indický logistický sektor vzroste z 200 miliard dolarů v roce 2020 na 320 miliard dolarů do roku 2025. Díky podpoře indické vlády, která zavedením Národní Logistické Politiky v září 2022 dále posílí dodavatelské řetězce, Indie nadále přitahuje pozornost jako hlavní logistické centrum v Asii. Aby si indické dodavatelské řetězce udržely status předních center, musí se orientovat na zákazníka, což vyžaduje větší využívání digitálních technologií. Ve snaze o přehlednost a větší orientaci na zákazníka stále více společností zavádí nebo zvažuje zavedení řídicí věže dodavatelského řetězce.

Společnost FM Logistic India zřídila řídicí věž ve svém ústředí v Pune. Na fungování tohoto revolučního obchodního řešení dohlíží specializovaný tým přibližně 100 odborníků. 

Byl tento obsah zajímavý, užitečný ?