Výroční zprávy
Výroční zprávy

Výroční zpráva FM Logistic za rok 2019/2020 je venku

FM Logistic zveřejnila svou výroční zprávu za fiskální rok končící 31. březnem 2020. Zprávu je možné stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu. FM Logistic vykázala…

On July 10, 2020

FM Logistic zveřejnila svou výroční zprávu za fiskální rok končící 31. březnem 2020. Zprávu je možné stáhnout prostřednictvím tohoto odkazu.

FM Logistic vykázala v roce 2019/20 příjmy ve výši 1,43 miliardy EUR, což je zcela organický růst až o 8,7%. Zisk před úroky a zdaněním (EBIT) činil 42,5 milionu EUR, což je o 21% více než v předchozím roce. Společnost získala nové zakázky v hodnotě 150 milionů EUR, s výraznými vítězstvími v odvětví elektronického obchodu a kosmetiky.

Zpráva obsahuje rozhovor s generálním ředitelem společnosti FM Logistic Jean-Christophe Machetem a podrobně popisuje pokrok, kterého společnost dosáhla ve strategických oblastech, jako je logistika elektronického obchodování, udržitelný rozvoj, městská logistika, digitalizace, automatizace vybraných skladových a back-office procesů a růst svého dopravního podnikání.

Zpráva také obsahuje informace týkající se dopadu vypuknutí koronaviru (Covid-19) během prvních měsíců roku 2020. Po celou dobu pandemie zavedla společnost FM Logistic celou řadu opatření k zajištění bezpečnosti zaměstnanců, čímž svým zákazníkům umožňuje kontinuitu podnikání .

Report je k dispozici ke stažení prostřednictvím tohoto odkazu (anglická verze).

Byl tento obsah zajímavý, užitečný ?