Pozemní přeprava

Synergie | Multimodální | Udržitelnost

Naše řešení pozemní přepravy

Společnost FM Logistic jakožto důvěryhodný odborník na logistiku poskytuje vašemu dodavatelskému řetězci efektivní bezpečnost a podporu. Nabízíme řešení multimodální a pozemní přepravy a související smluvní logistiku. Vaše společnost bude moci využít výhod vnitrostátní a přeshraniční pozemní přepravy, silničních a železničních přepravních služeb, a také celního odbavení, logistiky v místě provozovny a řízení fyzického toku materiálu/výrobků:

 • Naše řešení silniční přepravy a silniční dopravy nabízí vysokou kvalitu přepravy. Poskytujeme řešení, které splní vaše potřeby. Od standardních služeb, např. kyvadlového doručování, dálkové přepravy, dokládkové přepravy (LTL) nebo celovozové přepravy (FTL) zásilek až po přepravu při kontrolované teplotě a vysoce zabezpečenou přepravu či specifické služby související se skladovacími činnostmi, např. poolingem. Naše služby se soustředí na příchozí přepravu a také odchozí distribuci, abychom lépe splnili potřeby zákazníků.
 •  Naše řešení železniční přepravy poskytují bezpečnou, spolehlivou a ekologickou dopravu po železnici, buď v rámci Evropy nebo propojující Evropu a Asii, na východ i na západ, v režimu dokládkové přepravy (LCL) nebo celovozové přepravy (FCL).

Naše týmy odborníků využijí globální i místní zkušenosti, aby zákazníkům zajistily přínosy díky provozní dokonalosti. Bez ohledu na to, jaký typ zboží chcete přepravovat, můžete si být jisti, že na určené místo dorazí bezpečně, včas a v dobrém stavu. Naše služby v oblasti pozemní přepravy vám poskytnou skutečnou konkurenční výhodu a současně optimalizují náklady a přispějí k udržitelnějšímu dodavatelskému řetězci.

Pojďme společně snížit uhlíkovou stopu přepravy

Po roce 2000 týmy společnosti FM Logistic vyvinuly řešení pro společné procesy logistiky a přepravy, aby snížily počet kamionů na silnicích: říká se mu pooling.
V současnosti nám například našich 6 francouzských poolů umožňuje snížit počet kamionů na našich silnicích o 10 958, což představuje 30% úsporu CO2.

Naše řešení pro vaši podporu

 • Pokročilé řešení hromadné přepravy

  Jako součást našich služeb seskupené přepravy zajišťujeme dodávky obecného nákladu od 1 do 33 palet, což umožňuje zákazníkovi platit pouze za využitý prostor než za celý kamion. Vyzvedáváme a dodáváme zásilky na stanovená místa a ve stanovený čas. Zboží pro sběrné služby může být různé, stejně tak, jako může mít malé a nepravidelné nákladní rozměry. Místa pro vyzvednutí mohou být také různě umístěná. Proto vytváříme na míru řešení pozemní přepravy dle vašich individuálních potřeb. Stručně řečeno, sběrná služba (groupage) se skládá ze seskupených dodávek od různých dodavatelů na stejné trase, čímž se snižují náklady, dopad na životní prostředí a zvyšuje se četnost.

  Jako zkušený poskytovatel logistiky a přepravy máme potřebné odborné zkušenosti s pozemní přepravou a optimalizací nákladů. Naše flexibilní komunikační nástroje zajišťují srozumitelný webový portál a zákaznická rozhraní. To vše společně s podporou našeho provozního týmu nám umožňuje splnit nejsložitější potřeby našich zákazníků na silniční a železniční přepravu a poskytnout nabídky šité na míru.

  Kontaktujte nás
 • Naše spolehlivá a rozšiřitelná řešení pozemní přepravy pro hedvábnou stezku

  Poskytujeme multimodální přepravu a pozemní přepravní služby (železniční a silniční) k vytvoření transkontinentálního spojení mezi Čínou a jihovýchodní Asií, jižní Asií, střední Asií, Ruskem a Evropou, zvanou Multimodální hedvábná stezka.

  Bez ohledu na to, jaké jsou logistické potřeby vaší společnosti a vašich zákazníků, dokážeme je splnit spolehlivě, efektivně, bezpečně a způsobem, který je šetrný k životnímu prostředí.
  Poskytujeme frekvenci s 2 odjezdy týdně a zabezpečujeme spojení do a z více než 32 měst v Evropě a více než 40 měst v Číně.

  Hlavní trasy a dodací doby:

  • Čchung-čching – Moskva 20 dní
  • Čchung-čching – Malaszewicze 19 dní
  • Čchung-čching – Duisburg 20 dní
  • Hanoj – Moskva 22 dní
  • Hanoj – Paříž 24 dní
  • Hanoj – Madrid 28 dní

  Všechny vaše produkty, od zdravotnických výrobků a luxusního zboží, až po nebezpečné zboží přepravované prostřednictvím systému ADR (Agreement of International Carriage of Dangerous Goods by Road) … to vše můžete přepravovat. Snižte své náklady a dodací lhůty do a z Asie a Evropy s trvale udržitelným řešením navrženým tak, aby vytvářely pozitivní vliv.

  Kontaktujte nás
 • Dlouhodobé a spolehlivé partnerství se společnostmi zabývajícími se mezinárodní a místní dopravou

  V FM Logistic chceme pro své zákazníky to nejlepší. Proto spolupracujeme s několika spolehlivými subdodavateli. Je pro ně výhodné mít pevný program, na základě pravidelného školení a aktualizací našich zásad FM a specifických zásad zákazníků. Organizujeme pravidelné audity a zkoušky ke zjištění stavu a v případě potřeby zavedení programu pro zlepšení. Těsně spolupracujeme s našimi preferovanými partnery, průměrně 6 let, pomáháme jim vyvíjet a zlepšovat jejich služby.

  Kontaktujte nás

Naše řešení pozemní přepravy vám pomohou udržet si konkurenční výhodu

Chcete optimalizovat své náklady při pozemní přepravě? Kontaktujte nás a najdeme dokonale přizpůsobené řešení pro vaše potřeby pozemní přepravy!

Řešení dodavatelského řetězce