Doručování koncovým zákazníkům

Multimodální doprava | Udržitelnost | Blízkost

Naše řešení logistiky poslední míle

Logistika poslední míle je klíčová výhoda pro podnikání na celém světě. Ať už hledají efektivnější doručovací služby nebo chtějí nabídnout svým koncovým zákazníkům alternativy, např. doručovací software (pro Last Mile Delivery). To je také zásadní pro loajálnost ke značce. FM Logistic nabízí řešení doručování koncovým zákazníkům, které umožňuje značkám zvýšit jejich podíl na trhu.

Business doručování koncovým zákazníkům rychle roste vzhledem k růstu dodávek mezi firmou a konečným zákazníkem (business-to-consumer, b2c), obzvláště co se týče e-shopů. To také zvyšuje náročnost prostředí a dopad dopravních zácp při doručování balíků u expresní přepravy koncovým uživatelům. FM Logistic vytváří multizákaznické a mikrologistické uzly v jejich blízkosti a preferuje pro dodávky koncovým zákazníkům vozidla s ekologičtějším pohonem. Tyto inovativní metody umožňují menší skladovací prostory v centrech měst nebo v jejich blízkosti, omezit tak jízdy vozidel, využít multiklientský přístup a dodávat zboží ekologičtějším způsobem. U řešení doručování koncovým zákazníkům má společnost FM Logistic přístup ke všem historickým a ucpaným městským centrům.

Pojďme společně vést změnu k udržitelnému dodavatelskému řetězci. Můžeme toho dosáhnout využitím odpovědných alternativ pro doručování koncovým zákazníkům.

Naše řešení pro vaši podporu

 • Snižte svou uhlíkovou stopu díky našim zeleným řešením doručování koncovým zákazníkům

  Naším posláním poskytovatele logistických a přepravních služeb je snížit dopad našich aktivit na životní prostředí. Abychom tohoto cíle mohli dosáhnout, nabízíme služby dodávek koncovým zákazníkům a soustředíme se na multimodální přepravu, abychom co nejvíce snížili naše emise CO2.

  Poskytujeme sběrné služby pro doručování koncovým zákazníkům z městských uzlů s využitím našeho ekologicky šetrného a multimodálního fleetu. Spoléháme se na nejnovější cloudový systém TMS pro poolování a zkrácení přepravních tras, dáváme zákazníkům trvalý přístup pro sledování a trasování.

  Většina našeho fleetu, nebo našich subdodavatelů, nyní využívá trvale udržitelnou energii, např. vodík nebo elektřinu. Pomáháme našim zákazníkům vybrat si optimální typ energie pro své zásilky, aby snížili svou uhlíkovou stopu. Z tohoto důvodu nabízíme různé typy vozidel:

  • Šetrné dodací metody – jízdní kola, chůze,
  • Typ pohonu vozu – elektrický, H2, biopalivo, multimodální – v závislosti na trase.
  Kontaktujte nás
 • Zvyšte úspěch svých dodávek

  Jako přední odborník na logistiku nabízíme vyhrazená řešení pro vaše e-shopy pro bezproblémový omnichannel dodavatelský řetězec. Pomůžeme vaší společnosti stát se konkurenceschopnější a efektivnější.

  Můžete rozšířit své dodávky balíků nabídkou širších zákaznických služeb a vylepšit zkušenosti svých zákazníků s omnichannel přístupem. Naše prováděcí logistika vás odliší od konkurence. Kdykoli můžete sledovat polohu vašeho zboží v dodavatelském řetězci, stav zásilky a najít potvrzení o dodání (POD). Zajistíme excelentní dodání spotřebiteli a poskytneme více míst dodání.

  Dodávku a vrácení zajišťujeme ve stejné smyčce, abychom zkrátili dobu vrácení. Kdykoli je to možné, naši řidiči rozvozu zásilek zanechají vaše výrobky přímo doma u koncového zákazníka nebo v obchodě. Řešení doručování koncovým zákazníkům to usnadní.

  Kontaktujte nás
 • Jedno místo pro řešení dodávek koncovým zákazníkům, všechny destinace, všechny formáty

  Nabídka zasilatelských služeb pro koncové zákazníky je vaším jediným místem pro všechny vaše vnitrostátní a mezinárodní přepravy balíků. Ať už se jedná o skříňové uzavřené kamiony, chladicí vybavení, přepravu kontejnerů nebo kamiony pro nadměrný náklad, u svých partnerů vždy nalezneme to správné řešení přepravy.

  Naši odborníci na logistiku sledují podmínky na trhu a kapacitu kamionů, aby nalezli správné vybavení pro potřeby vaší přepravy. Ať už se jedná o zásilku mezi zeměmi, žádný úkol není dost malý ani příliš velký pro naše služby doručování koncovým zákazníkům (Last Mile Delivery).

  Kontaktujte nás

Máte zájem o doručování koncovým zákazníkům?

Naše logistická řešení pro poslední míli dají vašemu podnikání konkurenční výhodu. Kontaktujte nás a najdeme správné řešení pro vaše potřeby!

Řešení dodavatelského řetězce