Tiskové zprávy
Tiskové zprávy

FM Logistic získává certifikaci GDP pro farmaceutické logistické centrum v Polsku

Logistická společnost se sídlem ve Francii FM Logistic získala certifikát správné distribuční praxe (GDP) pro své zařízení s řízenou teplotou Błonie poblíž…

On 15 října, 2021

Logistická společnost se sídlem ve Francii FM Logistic získala certifikát správné distribuční praxe (GDP) pro své zařízení s řízenou teplotou Błonie poblíž Varšavy v Polsku.

Tento certifikát uznává, že postupy společnosti splňují standardy Evropské komise pro bezpečný dodavatelský řetězec léčivých přípravků. Vztahuje se na distribuci léčiv a distribuci léčiv.
FM Logistic nabízí služby skladování a distribuce 40 farmaceutickým výrobcům ve střední Evropě. Každý den dodává farmaceutické výrobky téměř 700 nemocnicím, 6 000 lékárnám a téměř všem farmaceutickým distributorům v Polsku.
Zařízení Błonie pro více klientů, které slouží jako celostátní distribuční centrum pro několik pharma zákazníků FM Logistic v Polsku, má plochu 72 000 metrů čtverečních a kapacitu více než 140 000 palet,

O společnosti FM Logistic

Společnost FM Logistic byla založena v roce 1967 a je rodinnou logistickou společností s tržbami 1,3 miliardy EUR ve fiskálním roce do března 2019 (společnost brzy zveřejní své výsledky za fiskální rok končící 31. března 2020). Je aktivní ve 14 zemích Evropy, Asie a Latinské Ameriky (Brazílie) a má více než 27 500 zaměstnanců na plný úvazek.

Mediální kontakt

Cyrille Gibot
Logistika FM
Správce externí komunikace
Telefon: +33 6 45 99 91 58
cgibot@fmlogistic.com


Byl tento obsah zajímavý, užitečný ?