Fm logistic

La logique des transports urbain

Rychloobrátkové spotřební zboží (FMCG)

Cíl: nejlepší výkon

FM je cestou pro optimalizaci vašeho logistického modelu, a to v souladu s vaší distribuční a propagační strategií. Dedikované řešení je založeno na spolehlivých procesech, které zaručují kvalitu všech námi poskytovaných služeb.

Více

Distribuce

Optimalizujte váš dodavatelský řetězec a předvídejte budoucnost

Více

Sektor průmyslové výroby

,

Udělejte ze své logistiky konkurenční výhodu

"Vzhledem k tomu, že trh a jeho potřeby prošly v posledních deseti letech výraznými změnami, byli jsme nuceni přehodnotit naši strategii, zejména se zaměřením na přímé spojení s našimi výrobními centry v Asii. FM Logistic se stala partnerem, na kterého se můžeme skutečně spolehnout. Partnerem vždy otevřeným k diskuzi a hledajícím vítězná řešení."

Thierry Lescuyer-Chavasse
Mezinárodní ředitel logistiky - Technicolor

Více

Parfémy a kosmetika

FM Logistic a výrobci luxusních parfémů a kosmetiky mají jedno společné: snahu o dokonalost. Již více než 20 let podporujeme hlavní jména tohoto odvětví se specifickými rysy a vysokou náročností.

Více

Péče o zdraví

Žádejte to nejlepší z logistiky

Dedikovaná jednotka v rámci FM Logistic, FM Health, navrhuje specializovaná řešení pro klienty ze sektoru péče o zdraví. Protože vycházíme ze stejné profesní kultury a stejných standardů, naše řešení splňují nejnáročnější kritéria v oblasti kvality.

Více