Fm logistic

La logique des transports urbain

Transport & Distribuce

Flexibilita a spolehlivost: náš závazek pro optimalizaci vašeho výkonu.

Naše činnost

Optimalizovaný plán přeprav

Optimalizovaný plán přeprav

FM Logistic  je díky vybudované síti partnerských dopravců, připravena optimalizovat váš přepravní plán. Pokrýváme celý distribuční řetězec, využíváme v nejvyšší možné míře multimodální dopravní možnosti a poskytujeme naše odborné znalosti, které našim klientům zaručují efektivní a spolehlivá doručení jejich zboží.

Přispíváme k ochraně životního prostředí

Přispíváme k ochraně životního prostředí

FM Logistic chce snížit dopad svého podnikání na životní prostředí. Kromě masivního rozšiřování řešení typu "pooling", klademe stále více a více důraz na využití multimodálních přeprav. Skupina se na začátku roku 2014, připojila k iniciativě Green Freight Europe, nezávislému a dobrovolnému celoevropskému programu, jehož cílem je snížit dopad nákladní dopravy na životní prostředí v celé Evropě.

Sledování v reálném čase

Sledování v reálném čase

FM Logistic má díky komplexnímu přístupu k řízení dodavatelského řetězce,  přehled nad všemi procesy, a je tedy schopna zajistit jejich transparentnost a neustálé zlepšování. Rozvinutá IT síť umožňuje monitorování a sledování, a tedy optimalizaci chodu našich operací a sdílení informací v reálném čase.