Fm logistic

La logique des transports urbain

Skladování & Manipulace

Komplexní řešení a mezinárodní zkušenosti pro zvýšení vaší konkurenceschopnosti

Naše nabídka služeb Skladování & Manipulace je založena na lokální síti poboček. Podporujeme tak lokální potřeby našich klientů. Službu pro vás zajistíme od jejího návrhu až po vlastní řízení aktivity. Naše pobočky jsou certifikovány pro manipulaci se všemi produkty, i těmi nejnáročnějšími. Multi-klientní a multi-aktivitní prostředí je zárukou flexibility a maximální možné optimalizace procesů a nákladů. Služba je podporována výkonnými informačními systémy. Abychom zaručili její neustálé zlepšování, je předmětem průběžné a přísné kontroly.

Naše činnost

Warehouses

Při konstrukci platforem myslíme na budoucnost

FM Logistic zaručuje kvalitu a funkčnost konstrukce svých multi-aktivitních a multi-klientních platforem. Korporace v této oblasti využívá podpory NG Concept,  společnosti,  jež je součástí skupiny FM a předmětem její činnosti je projektování a stavba budov. Obě společnosti spolupracují na vývoji platforem dle nejnáročnějších požadavků v oblasti udržitelnosti, bezpečnosti práce a zabezpečení.

Komplexní přístup jako konkurenční výhoda

Pro řízení pohybu manipulačních jednotek, například jednodruhových palet, navrhujeme komplexní řešení. Postupujeme podle prověřených metod a technologií a pro každý z našich cílových sektorů navrhujeme vlastní řešení. Průběžná školení a náš zkušený provozní tým zajišťují neustálou optimalizaci našich služeb s cílem zvýšit naši konkurenční výhodu.

Dlouhodobé a neustálé zvyšování úrovně služeb

Za dobu od svého vzniku se FM Logistic stala odborníkem na služby skladování a manipulace. Tento dlouhodobý rozvoj a zdokonalování služeb nyní přináší našim zákazníkům jistotu každodenní vysoké úrovně  logistiky jejich zboží. Naše kritéria kvality, metody kontroly a konstantní úroveň naší nabídky jsou zárukou vašeho dlouhodobého a neustálého zlepšování.

Případová studie

 • Bledina

  FM Logistic podporuje rozvoj svých zákazníků

  Blédina

  Cíl

  Pro podporu rozvoje značky a zpřístupnění čerstvých produktů mladým rodičům,  vytvořila společnost Blédina nové schéma svého dodavatelského řetězce. Ve stejnou chvíli byla vybrána společnost FM Logistic, aby ji v jejím úsilí podpořila. Blédina tedy změnila poskytovatele logistických služeb a přestěhovala své zásoby do nového logistického centra.

  Řešení

  Kombinací logistiky a distribuce s obalovými operacemi, pokrývá FM Logistic všechny distribuční kanály značky a přináší flexibilitu a schopnost reagovat rychle na požadavky dodavatelského řetězce zákazníka.
  Start aktivity byl úspěšný díky dobře zajištěné kontrole provozu a díky plnění nastavených cílů v oblasti kvality, jež byly dohodnuty se zákazníkem.

  Slovo zákazníka

  "Jsme velmi spokojeni jak s kvalitou práce, profesionalitou a zkušeností lidí z provozu a z technických týmů, tak i se samotnou podstatou a charakterem spolupráce a partnerství, jež je vidět každý den a na každém článku tohoto rozsáhlého projektu".

  Jérôme HILSELBERGER, Ředitel logistiky, Blédina France