Fm logistic

La logique des transports urbain

Distribuce

Využijte naše pokročilá řešení

Pokud se chtějí maloobchodní řetězce lišit od svých konkurentů a podpořit loajalitu svých zákazníků, musí jít cestou optimalizace dodavatelského řetězce.

FM Logistic je strategickým prostředníkem mezi výrobci a distributory / obchodními řetězci. Pracuje s vlastním řešením, které je buď šité na míru zákazníkovi a nebo sdílené v rámci skupiny několika zákazníků. Naše služby jsou přizpůsobené vícekanálové distribuční strategii a nesčetné skupině produktů distribuovaných obchodními řetězci a specializovanými distributory.

Výhody & Služby

Řešení, která předvídají směr a rozsah vašeho rozvoje

Řešení, která předvídají směr a rozsah vašeho rozvoje

Žijeme v neustále se měnícím a konkurenčním tržním prostředí. Za zásadní proto považujeme nastavení oblasti pro řízení projektů. Pokud chcete vybudovat novou distribuční síť, nebo například zřídit konsolidační centrum, je tady pro vás náš zkušený projektový tým, který vám pomůže s rozvojem vašich aktivit.

Neustálý rozvoj našich služeb

Neustálý rozvoj našich služeb

V FM Logistic pracujeme na neustálém zdokonalování našich služeb.  Ať už  v ambientním prostředí, nebo například v zabezpečené zóně, jsou naše procesy přípravy objednávek neustále optimalizovány, za současného respektování požadavků klientů.

FM Fresh: záruka flexibility a jistoty

FM Fresh: záruka flexibility a jistoty

FM Fresh doplňuje naši nabídku služeb určených pro maloobchodní řetězce. Toto řešení FM Logistic pro chlazené zboží je postaveno především na důsledné kontrole a řídících nástrojích.  Všechny části řetězce jsou integrovány a řízeny tak, aby byla zajištěna sledovatelnost a integrita produktů.