Fm logistic

La logique des transports urbain

FM Logistic získala ocenění Lídr logistiky v kategorii Integrace dodavatelského řetězce výrobce a distributora

Pologne

Varšava, 6. prosince 2019 – Během včerejšího slavnostního vyhlášení Gala of Transport Logistics Production v hotelu Hilton ve Varšavě, získala společnost FM Logistic cenu „Lídr Logistiky“ v kategoriiIntegrace dodavatelského řetězce výrobce a distributora. Během slavnosti byly zveřejněny i výsledky dalších anket „Logistický Operátor Roku“ a „Supply Chain Designer“ a vyhlášeny výsledky soutěže „Inovativní Produkt pro Logistiku, Přepravu a Výrobu“.

 

Gala of Transport Logistics Production je největším setkáním top managementu z oboru logistiky, přepravy a výroby, na kterém jsou zveřejňovány nejnovější výsledky průzkumu zákaznické spokojenosti. Tento průzkum již 18 let poskytuje objektivní informace o rozsahu a kvalitě logistických služeb dostupných na trhu.

 

‘Toto ocenění nás velmi těší a zároveň motivuje, protože dosažení provozní dokonalosti patří k hlavním cílům společnosti FM Logistic. Proto blahopřeji všem našim pracovníkům a děkuji zákazníkům za tak vysoké hodnocení!’ - říká Daniel Franke, Generální ředitel FM Logistic Central Europe – a pokračuje - ‘Průzkum opět ukázal, že zákazníci vědí, že společně s námi jsou schopni realizovat i ty nejambicióznější obchodní plány’.  

 

Na základě výsledků průzkumu je sestavován žebříček nejdůvěryhodnějších společností, s cílem podporovat nejvyšší možnou kvalitu logistických služeb. Tvoří ho společnost Data Group Consulting
a Vydavatelství Eurologistics. Hodnoceno je mnoho prvků důležitých z hlediska řízení společnosti: konkurenceschopnost, komplexita nabízených služeb, dodržování přijatých logistických standardů, kvalita poskytovaných služeb z pohledu klíčových zákazníků, kvalita služeb z pohledu všech zákazníků, postavení na trhu z pohledu klíčových zákazníků a postavení na trhu podle hodnocení všech zákazníků.

 

‘Je pro nás důležité, že jsme získali ocenění nejlepší logistická společnost nejen od úzké skupiny našich klíčových zákazníků, ale také od příležitostných a potenciálních zákazníků, pro které se kvalita služeb společnosti FM Logistic stala referenčním bodem,’ řekl Tomasz Oczkowski, Obchodní ředitel FM Logistic Central Europe, který převzal cenu jménem společnosti.

 

Společnost FM Logistic se specializuje na kontraktní logistiku a v celostátním měřítku má největší potenciál pokud jde o velkokapacitní distribuční centra. V průzkumu „Logistický Operátor Roku“ byla oceněna zejména kvůli schopnosti reagovat na změny v potřebách svých zákazníků. FM Logistic těží z nárůstu nároků na logistické služby, poháněných zejména multikanálovou distribucí a e-commerce. V Polsku je lídrem v oblasti pravidelné vnitrostátní přepravy, včetně městské logistiky Citylogin, a logistické obsluhy e-commerce trhu a multikanálových dodávek.