Fm logistic

La logique des transports urbain

Aktuality

 • Od
 • Do
14 novinky odpovídá vašemu vyhledávání
 • FM Logistic rozšiřuje svoji síť ve střední Evropě – polská Poznaň

  V březnu toho roku plánuje FM Logistic otevření nového skladu a překladiště v Panattoni Parku v těsné blízkosti polské Poznaně.  Překladiště, které společně se skladovou částí zaujímá 9500 m2, bude fungovat v nepřetržitém provozu. 

  Více
 • FM Logistic získala ocenění Lídr logistiky v kategorii Integrace dodavatelského řetězce výrobce a distributora

  Varšava, 6. prosince 2019 – Během včerejšího slavnostního vyhlášení Gala of Transport Logistics Production v hotelu Hilton ve Varšavě, získala společnost FM Logistic cenu „Lídr Logistiky“ v kategoriiIntegrace dodavatelského řetězce výrobce a distributora. Během slavnosti byly zveřejněny i výsledky dalších anket „Logistický Operátor Roku“ a „Supply Chain Designer“ a vyhlášeny výsledky soutěže „Inovativní Produkt pro Logistiku, Přepravu a Výrobu“.

  Více
 • Prevence poruch pohybového aparátu (MSD) v sektoru logistiky: FM Logistic představuje Ergoskel

  Nošení ergoskeletonu snižuje napětí v zádech a svalech horní poloviny těla o 70%

  Více
 • FM Logistic upevňuje spolupráci se startupy, navázala partnerství s Plug and Play

  SUNNYVALE, Kalifornie, 4. října 2019 – Firma FM Logistic, poskytovatel 3PL služeb), navázala partnerskou spolupráci s  globální platformou pro inovace, Plug and Play. Informace byla zveřejněna 1. října v rámci oficiálního otevření nové kanceláře Plug and Play v Hamburku.

  Nové partnerství umožní firmě FM Logistic pracovat se startupy z oblasti dodavatelského řetězce v síti Plug and Play, a pomoci tak testovat nové nápady a řešení v praxi. Spolupráce se zaměří na řešení zdokonalující logistiku e-commerce a omnichannel.

  Více
 • FM Logistic zveřejnila výsledky za finanční rok 2018 - 19

  • Nárůst tržeb o 11,8% na 1,3 mld. EUR (+15% bez vlivu kurzovních rozdílů)
  • 32% nárůst EBIT na 35,1 mil. EUR
  • Nové kontrakty podepsané během účetního roku 2018-19 v hodnotě 190 milionů EUR
  • Výnosy z dopravy vzrostly o 17%, částečně díky službě městské logistiky Citylogin
  • Pokračující investice do automatizace a digitalizace, 2 300 nových pracovních míst na plný úvazek   
  Více
 • FM LOGISTIC POSILUJE SVOJI POZICI V ASII - VSTOUPILA NA VIETNAMSKÝ TRH

  FM Logistic potvrzuje svoji strategii rozvoje a nadále směruje část svých investic do rozvojových zemí. Po založení pobočky v Číně v roce 2004, akvizicích v Brazílii v roce 2013 a v Indii v roce 2016, nyní společnost otevřela svoji historicky první pobočku ve Vietnamu, kam doprovodila svého dlouholetého zákazníka Auchan Retail.

  Více
 • LOGISTIKA POSLEDNÍ MÍLE CITYLOGIN - FM LOGISTIC A JEJÍ KLIENTI SE ZAVAZUJÍ K ČISTÉ LOGISTICE

  Společnost FM Logistic, přední poskytovatel komplexní logistiky, vyvinula v roce 2014 koncept Citylogin, udržitelné a efektivní řešení městské logistiky. Cílem konceptu je omezit dopad distribuce na centra velkých měst (znečištění, hluk, dopravní zácpa…). Pracuje se sklady umístěnými za hranicemi center měst a s dodávkami s ekologickým pohonem.

  Prvním městem, které omezilo vjezd vozů s běžnými pohonnými hmotami do historického centra, a tedy těží z výhod konceptu Citylogin, byl Řím. FM Logistic nyní, s ohledem na potřeby svých zákazníků, rozvíjí řešení v dalších městech v Itálii, Španělsku, Polsku, Rusku, ve Francii i v České republice.

  Více
 • FM LOGISTIC OPTIMALIZOVALA PROCES INVENTURY

  FM LOGISTIC a Hub One ZVEŘEJNILI PRVNÍ VÝSLEDKY TECHNOLOGIE INVENTORY VIEWER, ŘEŠENÍ, KTERÉ MINIMALIZUJE POTŘEBU LIDSKÝCH ZDROJŮ

  Inventura skladových zásob, ať už z daňového důvodu, nebo z důvodu průběžné kontroly, vyžaduje vynaložení nemalých prostředků, především v oblasti lidských zdrojů. Často je nutné zajistit I externí pracovní síly.

  Hub One, poskytovatel B2B služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a FM Logistic, přišli před rokem s technologickou novinkou v podobě “prohlížeče zásob”; automatizovaným řešením, které snížilo nároky inventurního procesu na lidské zdroje na minimum. Řešení, které vyvinul Hub One na míru potřebám FM Logistic, bylo úspěšně testováno v několika jejích skladech.

  Více
 • České čokoládové Velikonoce odstartovaly ze skladu FM Logistic v parku P3 Prague D11

  Praha 22. března 2017 – Pravděpodobně největší koncentraci čokoládových zajíců a dalších sezónních cukrovinek skrývá v těchto dnech nová velkokapacitní hala na východním okraji Prahy. Tu pro jednoho ze svých dlouhodobých klientů FM Logistic postavila na míru (Build-to-Suit) developerská společnost P3 a to za rekordních 171 dní* od zahájení výstavby. Celková pronajatá skladovací a distribuční plocha, kterou si FM Logistic pronajala pro aktivity Nestlé, přesáhla 15 000 m2. To jasně potvrzuje trend, že firmy upřednostňují průmyslové parky, které jim díky své strategické poloze přinášejí synergii v oblasti skladování, distribuce a případně i prodeje na jednom místě.

  Více
 • Nová pobočka FM Logistic v Jirnech na východě Prahy

  Nová pobočka FM Logistic v Jirnech na východě Prahy

  Více