Default layout

This is the default layout provided by the EzPublishLegacyBundle. To override it, you can use the following configuration:

    # In ezpublish.yml or any imported config file.
    # Replace "my_siteaccess" to a valid SiteAccess or SiteAccess group name.
    ezpublish_legacy:
      system:
        my_siteaccess:
          view_layout: YourBundle::pagelayout.html.twig
  

The legacy generated content

Zobrazení standardního objektu. Stiskněte pro vytvoření vlastní šablony, Identifikátor uzlu: 4042, Identifikátor objektu: 4153

Hledáme talenty

Hledáme talenty

Hledáme talenty

Hledáme talenty

Hledáme talenty

Máte talent a ambice? Pokud ano, právě vás hledáme. Přidejte se k nám a staňte se součástí rozvíjející se přední mezinárodní logistické společnosti. Náš růst k dnešnímu dni byl rychlý a robustní; v Evropě, Brazílii, Číně a Rusku, jsme přivítali další kolegy do FM týmu, odborníky i absolventy, kteří jsou důležití pro náš další rozvoj.
Pro nás v FM jsou naši zaměstnanci tím nejcennějším kapitálem.

Naši zaměstnanci jsou základem naší konkurenceschopnosti: rozvojem jejich jedinečných dovedností, jejich vedení postavené na dobrých vztazích, s vědomím plnění naší dlouhodobé strategie, i tím předáváme našim lidem touhu po realizaci jejich schopností a děláme z nich naši největší konkurenční výhodu.
Naší nejvyšší prioritou v řízení lidského kapitálu je včasný nábor budoucích manažerů a rozvoj talentů pro naplnění naší strategie "Ambice 2022".

Pojďte společně pracovat na našem vzájemném úspěchu!


Cécile Cloarec

Personální ředitelka skupiny FM