Fm logistic

La logique des transports urbain

O nás

FM Logistic Střední Evropa je divizí mezinárodního logistického operátora, která poskytuje služby ve 4 zemích: České republice, Polsku, Slovensku a v Maďarsku. Svoje aktivity ve Střední Evropě zahájila společnost FM Logistic v Polsku (1995), poté vstoupila na český (1996), slovenský (1999) a maďarský (2005) trh. Skupina FM Logistic se v roce 2016 rozhodla vytvořit společný středoevropský klastr se záměrem poskytovat co nejlepší služby, uspokojovat potřeby klientů v této části Evropy a rozšiřovat svoji distribuční síť.

Organizace poskytuje komplexní logistické služby, včetně skladování, co-packingu a co-manufacturingu a dopravy. Každá země v regionu je jedinečná a funguje podle vlastního tržního prostředí. Liší se v rozsahu služeb, které nabízejí, ale sdílejí mnohaleté know-how, úspěchy a výjimečnou organizační kulturu skupiny FM. V České republice reaguje společnost na rychle se rozvíjející odvětví elektronického obchodu. V Polsku je Błonie, město nedaleko Varšavy, působištěm největšího distribučního centra pro farmaceutický průmysl ve střední Evropě. Na Slovensku se aktivity společnosti FM Logistic orientují především na služby co-packingu a co-manufacturingu. V Maďarsku se se zaměřuje především na dopravní služby se sítí vlastních překladišť a partnerských překladišť.

Pobočky

FM Logistic Střední Evropa má v současné době více než 5 500 zaměstnanců, 19 logistických platforem s celkovým počtem 750 000 m 2 skladových prostor, téměř 30 překladišť a více než 2 000 vozidel. 

Více

Vedení FM ve střední Evropě

Výkonnou radu FM Logistic pro Střední Evropu tvoří lidé s rozsáhlou zkušeností v logistice a experti ve svých oborech

Více

Základní údaje FM střední Evropa

Skladování, transport & obalové služby

v různých teplotních režimech:

Ambientní, kontrolovaná teplota, chlazené

Základní údaje regionu střední Evropy v této webové sekci.

Více

Firemní kultura

FM Logistic: společnost s vnitřní kulturou založenou na respektu

Více

Skupina FM

FM Logistic je rodinná společnost, která se za poslední půlstoletí stala mezinárodním lídrem v logistickém odvětví. Dnes má skupina FM více než 27 000 zaměstnanců a má zastoupení ve 14 zemích na 3 kontinentech. Od Francie, přes východní a střední Evropu, Rusko a Asii (Indie, Čína, Vietnam), až po Brazílii poskytuje logistické služby a podporuje své klienty v efektivním řízení a optimalizaci jejich dodavatelských sítí. Výnosy FM Logistic dosáhly ke dni 31. března 2019 výše 1.318 miliard EUR.

Klikněte zde pro více informací o FM Group