Fm logistic

La logique des transports urbain

O skupině

Od svého založení v roce 1967 se FM Logistic stala jednou z mezinárodních referencí v různých oblastech řízení dodavatelského řetězce. Naše nezávislá, rodinná společnost je odborníkem v logistice spotřebního zboží, maloobchodu, parfémů / kosmetiky, průmyslu a farmacie. S 21 815 zaměstnanci, ve 13 zemích, dosáhla FM Logistic k 31. březnu 2016 obratu 1,034 miliardy EUR, tedy navýšení o 2,9% v konstantních sazbách, s provozním ziskem 30,6 milionu eur.

Historie

FM Logistic: více než 50 úspěšných let

V roce 1962 se ve Francii bratři Claude a Edmond Faureovi, rozhodli založit malý podnik pro přepravu dřeva. Ve stejnou dobu přebíral otěže rodinného podniku pro silniční přepravu také Jean-Marie Machet. Setkání jeho sestry Mireille Machetové a Clauda Faura ovlivnila osud obou rodin. Jejich manželství v roce 1967 přineslo spojení obou podniků v přepravní společnost "Faure & Machet". V té době zaměstnávala společnost 12 lidí a vlastnila 7 vozidel.

Více

Vedení společnosti

Řízený rozvoj skupiny FM Logistic 

Struktura vedení FM Logistic se odvíjí od velikosti společnosti a jejích obchodních aktivit. Nejvyššími vedoucími orgány společnosti jsou výkonný výbor a představenstvo. Oba orgány, ačkoliv je náplň jejich práce odlišná, mají společný cíl, kterým je rozvoj společnosti a její dlouhodobá udržitelnost.

Více

Hodnoty

FM Logistic: společnost s vnitřní kulturou založenou na respektu

Dávat smysl tomu, co děláme, dělat to, co slibujeme, vytvářet pozitivní atmosféru na pracovišti -  to jsou naše zásady, které rozvíjí pocit sounáležitosti ke společnosti.

Více

Základní údaje

FM Logistic překročila svým obratem hranici 1 miliardy eur.

  • Zaměstnanců
  • mld € obratu
  • mil m2 skladové plochy
Více