Fm logistic

La logique des transports urbain

FM Logistic certifikována IFS

République Tchèque

Logistická společnost FM Logistic má novou konkurenční výhodu, nový certifikát IFS pomáhá k lepšímu byznysu

Praha, 4. března 2017 – FM Logistic, přední poskytovatel služeb v logistice a skladování, posiluje svoji konkurenceschopnost jako partner velkých obchodních řetězců a výrobců zboží. Společnost prošla náročným auditem a získala certifikát IFS Logistic, který jí udělila Bureau Veritas, významná certifikační autorita v Česku.

 

Certifikát jako reakce na požadavky obchodních řetězců

 

„V našem byznysu se potýkáme s obrovským tlakem obchodních řetězců a výrobců na bezpečnost a zdravotní nezávadnost skladovaného zboží, zejména potravin. Naši obchodní partneři vyžadují vysokou transparentnost, pokud jde o nakládání se zabalenými produkty během skladování a dopravy. Certifikát vnímáme jako jasnou konkurenční výhodu i signál trhu, že náš byznys děláme dobře a umíme reagovat na potřeby našich partnerů,“ říká Luboš Štryncl, ředitel FM Logistic pro Českou republiku.

 

Certifikát IFS Logistic generuje nové obchodní příležitosti

Certifikát IFS Logistic je jeden z nejpřísnějších a nejvyšších mezinárodních standardů. Audit zahrnuje všechny procesy v rámci dodavatelského řetězce, od skladování zboží až po jeho přepravu. „Výsledky s hodnotícím číslem 96,1 procent ukázaly, že česká pobočka FM Logistic FM. poskytuje v certifikovaném provozu  služby na vysoké úrovni. Získaná certifikace mu umožnuje registrovat se na IFS portálu, kde mají přístup zainteresované obchodní řetězce hledající nové dodavatele. V tomto smyslu generuje certifikát IFS Logistic nové obchodní příležitosti pro jeho držitele,“ uzavírá Martina Jurčová, vedoucí auditorka Bureau Veritas.