Fm logistic

La logique des transports urbain

Aktuality

 • Od
 • Do
9 novinky odpovídá vašemu vyhledávání
 • FM LOGISTIC POSILUJE SVOJI POZICI V ASII - VSTOUPILA NA VIETNAMSKÝ TRH

  FM Logistic potvrzuje svoji strategii rozvoje a nadále směruje část svých investic do rozvojových zemí. Po založení pobočky v Číně v roce 2004, akvizicích v Brazílii v roce 2013 a v Indii v roce 2016, nyní společnost otevřela svoji historicky první pobočku ve Vietnamu, kam doprovodila svého dlouholetého zákazníka Auchan Retail.

  Více
 • LOGISTIKA POSLEDNÍ MÍLE CITYLOGIN - FM LOGISTIC A JEJÍ KLIENTI SE ZAVAZUJÍ K ČISTÉ LOGISTICE

  Společnost FM Logistic, přední poskytovatel komplexní logistiky, vyvinula v roce 2014 koncept Citylogin, udržitelné a efektivní řešení městské logistiky. Cílem konceptu je omezit dopad distribuce na centra velkých měst (znečištění, hluk, dopravní zácpa…). Pracuje se sklady umístěnými za hranicemi center měst a s dodávkami s ekologickým pohonem.

  Prvním městem, které omezilo vjezd vozů s běžnými pohonnými hmotami do historického centra, a tedy těží z výhod konceptu Citylogin, byl Řím. FM Logistic nyní, s ohledem na potřeby svých zákazníků, rozvíjí řešení v dalších městech v Itálii, Španělsku, Polsku, Rusku, ve Francii i v České republice.

  Více
 • FM LOGISTIC OPTIMALIZOVALA PROCES INVENTURY

  FM LOGISTIC a Hub One ZVEŘEJNILI PRVNÍ VÝSLEDKY TECHNOLOGIE INVENTORY VIEWER, ŘEŠENÍ, KTERÉ MINIMALIZUJE POTŘEBU LIDSKÝCH ZDROJŮ

  Inventura skladových zásob, ať už z daňového důvodu, nebo z důvodu průběžné kontroly, vyžaduje vynaložení nemalých prostředků, především v oblasti lidských zdrojů. Často je nutné zajistit I externí pracovní síly.

  Hub One, poskytovatel B2B služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a FM Logistic, přišli před rokem s technologickou novinkou v podobě “prohlížeče zásob”; automatizovaným řešením, které snížilo nároky inventurního procesu na lidské zdroje na minimum. Řešení, které vyvinul Hub One na míru potřebám FM Logistic, bylo úspěšně testováno v několika jejích skladech.

  Více
 • České čokoládové Velikonoce odstartovaly ze skladu FM Logistic v parku P3 Prague D11

  Praha 22. března 2017 – Pravděpodobně největší koncentraci čokoládových zajíců a dalších sezónních cukrovinek skrývá v těchto dnech nová velkokapacitní hala na východním okraji Prahy. Tu pro jednoho ze svých dlouhodobých klientů FM Logistic postavila na míru (Build-to-Suit) developerská společnost P3 a to za rekordních 171 dní* od zahájení výstavby. Celková pronajatá skladovací a distribuční plocha, kterou si FM Logistic pronajala pro aktivity Nestlé, přesáhla 15 000 m2. To jasně potvrzuje trend, že firmy upřednostňují průmyslové parky, které jim díky své strategické poloze přinášejí synergii v oblasti skladování, distribuce a případně i prodeje na jednom místě.

  Více
 • Nová pobočka FM Logistic v Jirnech na východě Prahy

  Nová pobočka FM Logistic v Jirnech na východě Prahy

  Více
 • FM Logistic certifikována IFS

  Logistická společnost FM Logistic má novou konkurenční výhodu, nový certifikát IFS pomáhá k lepšímu byznysu

  Praha, 4. března 2017 – FM Logistic, přední poskytovatel služeb v logistice a skladování, posiluje svoji konkurenceschopnost jako partner velkých obchodních řetězců a výrobců zboží. Společnost prošla náročným auditem a získala certifikát IFS Logistic, který jí udělila Bureau Veritas, významná certifikační autorita v Česku.

  Více
 • Inventura s dronem: Společnost Hardis Group odstartovala testovací fázi

  Inventura s dronem: Společnost Hardis Group odstartovala testovací fázi

   

  Eyesee, produkt vzešlý z partnerství společností Hardis a Squadrone System, je testován ve skladech FM Logistic. Účelem je:

  -          Zjistit, jak dobře se řešení navržené ve výzkumu promítá do reality ve skladu, a vyladit jej tak, aby maximálně naplňovalo požadavky poskytovatelů logistických služeb;

  -          Změřit výhodnost řešení z hlediska produktivity, bezpečnosti a kvality.

  Více
 • Paříž, 20. června 2016 FM LOGISTIC SE STALA SPONZOREM STOCKBOOKINGU, PRVNÍ KOLABORATIVNÍ PLATFORMY URČENÉ PRO KRÁTKODOBÁ USKLADNĚNÍ.

  Podle odhadů se pohybuje míra neobsazenosti skladů ve Francii v rozmezí od 20 do 40%. Prázdný skladový prostor vede k vyššímu dopadu fixních nákladů a nižší ziskovosti firem.

  V současnosti jsou společnosti nuceny hledat pro uložení svých výrobků ve špičkách dočasné skladové prostory.

  Proto se mladá inovativní společnost rozhodla rozvíjet Stockbooking, první evropskou platformu pro dočasné uskladnění, která identifikuje dostupné skladové prostory a současně skladovací potřeby společností.

  FM Logistic pomáhá v rozjezdu projektu a sponzoruje tak koncepci, která přináší do skladového průmyslu ekonomický model založený na spolupráci.

  Více
 • FM LOGISTIC ZÍSKALA SPEAR LOGISTICS, VÝZNAMNÉHO PŘEDSTAVITELE INDICKÉHO LOGISTICKÉHO TRHU

  Mezinárodní skupina FM Logistic se stala většinovým akcionářem společnosti Spear Logistics, jednoho z předních poskytovatelů logistických služeb v Indii. Akcie byly získány od soukromého investora, který je vlastnil od roku 2009. Obě společnosti tak spojí své síly za účelem poskytování optimálních služeb na indickém trhu. 

  Více